вівторок, 16 квітня, 2013, 15:59 Львів
У Новояворівську дитячий садок модернізують за 300 тис. євро від ЄС

Спільний Міжнародний проект «Покращення стану навколишнього середовища на польсько-українських прикордонних територіях через проведення термомодернізації будинків соціальної сфери в гміні Соколув Подляскі та в місті Новояворівськ» одержав – 80,5 балів, пройшов усі відбіркові конкурси і має всі шанси одержати фінансування з коштів Європейського Союзу (ЄС).

Про це повідомив сьогодні, 16 квітня, власкорові IA ZIK заступник міського голови Новояворівська, депутат Яворівської районної ради Ігор Олексів.

З його слів, загальна вартість Проекту – 758 432,55 євро. 90 % коштів надає ЄС, а 10% фінансується місцевими бюджетами партнерів.

«Місто Новояворівськ для реалізації Проекту може одержати – близько 300 тис євро. За ці кошти плануємо провести низку робіт, в тому числі – утеплення даху, фасаду, заміну вікон та капітальний ремонт системи опалення у дитячому садочку №1, якому вже понад 40 років, і він є найстаршим у місті», – інформує IA ZIK  заступник мера Новояворівська І. Олексів.

З його слів, для Новояворівська пріоритетним завданням завжди була, є та буде підтримка та розвиток дитячих садочків, отож і вирішили в рамках цього Міжнародного проекту термомодернізувати ДНЗ №1.

Нагадаємо, що співпраця міста Новояворівська та ґміни Соколув Подляскі (Польща) розпочалася ще у квітні 2011 року. Пізніше, за ініціативою Ігоря Олексіва, депутата Яворівської районної ради, відбувся візит української делегації, до складу якої ввійшли яворівські фермери, у Мазовецьке воєводство.

Вже в червні 2011 року було підписано угоду про співпрацю, а у 2012 році було прийнято рішення підготувати спільний Проект за Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 роки».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:29:41