понеділок, 8 квітня, 2013, 17:37 Західна Україна
В Івано-Франківську відкриють Почесне консульство Угорської Республіки

В Івано-Франківську незабаром відкриють Почесне консульство Угорської Республіки.

Про це повідомив заступник Держсекретаря із закордонних справ управління прем’єр-міністра Угорської Республіки Мадяр Левенте під час візиту до Івано-Франківська.

Про це сьогодні, 8 квітня, IA ZIK поінформували в прес-службі ОДА.

Дуже успішною Мадяр Левенте вважає зустріч прем’єр-міністрів Угорщини і України наприкінці березня, де йшлося про можливості поглиблення співпраці в економіці, енергетиці, логістиці, будівництві доріг, культурі і освіті.

Серед конкретних домовленостей – створення обмінного фонду у галузі вищої освіти, завдяки чому в наступному році по сто студентів з України і Угорщини поїдуть на обмінне навчання. Щороку в Україні проходитиме день угорської культури, а в Угорщині – День української культури.

Окрім того, як зазначає заступник Держсекретаря із закордонних справ управління прем’єр-міністра Угорської Республіки Мадяр Левенте, є домовленість про створення трьох нових пунктів пропуску на українсько-угорському державному кордоні, що «спростить підтримання контактів між двома державами і матиме позитивний вплив на економічне життя».

Мадяр Левенте повідомив, що обговорюється питання створення й інших почесних консульств в Україні. Така співпраця розпочинатиметься із Західної України, з якою в Угорщини спільна культурна спадщина.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 14:59:04