п'ятниця, 22 березня, 2013, 14:57 Львів
На Львівщині оголосили результати конкурсу до дня народження Тараса Шевченка

На Львівщині підвели підсумки роботи обласного огляду-конкурсу, присвяченого підготовці до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, який проходив 17 березня.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

В огляді-конкурсі взяли участь 26 окремих виконавців та 5 художньо-просвітницьких колективів. Учасники з 15 районів та міст області виборювали місця в чотирьох номінаціях.

Загалом серед читців призові місця та звання лауреатів отримали 13 учасників у молодшій та старшій віковій категоріях.

Художньо-просвітницькі колективи з Червонограда та села Рудники Миколаївського району стали переможцями у номінації «Інсценізація творів Т. Г. Шевченка».

Результати конкурсу до дня народження Тараса Шевченка

В номінації «Старша вікова категорія»

I місце та звання лауреата

  • Наталія Матвійчук, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Вовчатичі Жидачівського району;
  • Руслана Антонюк, учасниця художньої самодіяльності Сокальського районного Народного дому;
  • Оксана Березнюк, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Новий Став Кам’янка-Бузького району.

II місце та звання лауреата

  • Марія Квас, методист культурно-просвітницької роботи Золочівського районного Народного дому;
  • Богдан Михайлишин, учасник художньої самодіяльності Дрогобицького районного Народного дому.

III місце та звання лауреата

  • Роксолана Серватович, учасниця художньої самодіяльності Радехівського районного Народного дому;
  • Лілія Кочеткова, методист театрального жанру Сколівського районного Народного дому «Бескид».

В номінації «Молодша вікова категорія»

I місце та звання лауреата

  • Наталія Шевчук, учениця Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

II місце та звання лауреата

  • Ярина Лоїк, учасниця художньої самодіяльності Перемишлянського районного Народного дому;
  • Любомир Дерич, учасник театру-студії «Подих Мельпомени» хорової школи «Щедрик» м. Стрий.

III місце та звання лауреата

  • Ірина Яцишин, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Ластівка Турківського району.

В номінації «Авторська поезія»

I місце та звання лауреата

  • Богдан Бовшик, поет, читець Жовківського районного Народного дому.

II місце та звання лауреата

  • Володимир Тимцьо, поет, читець Народного дому с. Милошовичі Пустомитівського району.

В номінації «Інсценізація творів Т. Г. Шевченка»

I місце та звання лауреата

  • не присвоювалося.

II місце та звання лауреата

  • Театр естрадних мініатюр «Веселограй» Народного дому м. Червоноград, керівник – Алла Мельник.

III місце та звання лауреата

  • Народний художньо-просвітницький колектив «Наддністряночка» Народного дому с. Рудники Миколаївського району.
п'ятниця, 29 січня, 2016, 12:29 Львів

У Стрийській міській раді відбулося засідання комісії з визначення та нагородження переможців міського конкурсу на найкраще різдвяно-новорічне оформлення підприємств, установ, організацій та приватних садиб міста, яку очолює перший заступник міського голови Стрия Роман Маланій.

Конкурс  проводився в таких номінаціях: промислове підприємство, підприємство транспорту, підприємство зв’язку, підприємство торгівлі, підприємство громадського харчування, побутове підприємство, дошкільний заклад, школа, позашкільна установа, медична установа, заклад культури, приватна садиба. Про це повідомили у Стрийській міській раді.

Переможцями міського конкурсу визнано:

• промислове підприємство – ТзОВ «Видавничий дім «Укрпол», директор – Ковальчук Сергій Миколайович

• підприємство транспорту – ДТГО «Львівська залізниця» відокремлений підрозділ «Стрийська дистанція колії», начальник – Віталій Великохатько

• підприємство зв’язку – Районний центр телекомунікаційних послуг №136, начальник – Ростислав Маков’як

• підприємство торгівлі – магазин «Стрийські делікатеси» МПП «СМіО», директор – Микола Сорока

• підприємство ресторанного господарства – кафе «Опал», директор – Марія Герга

• побутове підприємство – перукарня «Емілія», директор – Емілія Івасівка

• дошкільний навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №14, завідувач – Ганна Данилків

• школа – загальна середня школа № 7, директор – Ярослав Білинський

• позашкільна установа – Стрийський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, директор – Василь Михайлишин

• медична установа – поліклінічне відділення Стрийської центральної міської лікарні, заступник головного лікаря по поліклінічній роботі – Володимир Завгородній

• заклад культури – центральна міська бібліотека ім. М. Шашкевича, директор – Людмила Яремко

• приватна садиба – садиба по вул. Л. Українки, 77.

Загрузка...
четвер, 28 січня, 2016, 9:14 Львів

Двоє вихованців Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості та вчитель художньої культури стали призерами Львівського обласного конкурсу «Славетні імена України-2015. Михайло Вербицький».

Про це повідомив сьогодні, 28 січня, власкор IA ZIK з посиланням на дані відділу освіти Сокальської РДА.

Під час Львівського обласного конкурсу «Славетні імена України-2015. Михайло Вербицький» члени краєзнавчого гуртка Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості стали призерами: це – Марта Скалецька, яка виборола ІІ місце у номінації «Конкурс на найкращу авторську поезію про Михайла Вербицького» та Яна Бурковська, яка зайняла ІІІ місце в номінації «Конкурс на найкращу дослідницьку роботу про життєвий і творчий шлях Михайла Вербицького».

Третє місце для Сокальщини здобула вчитель художньої культури Перетіцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів – дитячий садок» Галина Іванойко – в номінації «Конкурс на найкращий конспект навчального заняття про Михайла Вербицького».

Усі призерів з Сокальщини удостоєно дипломів департаменту освіти та науки Львівської обласної держадміністрації.

ищу работу посудомойщица Днепропетровск, погода 3 дня, бесплатно скачать пасьянс паук, документальный фильм Остров лемуров: Мадагаскар, http://avtosale.ua/
середа, 13 січня, 2016, 14:11 Львів

Троє членів краєзнавчого гуртка Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості стали призерами Львівського обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Про це повідомив сьогодні, 13 січня, власкор IA ZIK з посиланням на дані відділу освіти Сокальської РДА.

У номінації «Козацькому роду нема переводу» був нагороджений Богдан Бедь, у номінації «З попелу забуття» – Юрій Бутрій, у номінації «Із батьківської криниці» – Наталія Дуда.

Усіх троє цих мурих дітей з Сокальщини посіли треті місця і стали володарями Дипломів департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації.

реклама
реклама
2016-02-08 16:11:41