середа, 20 березня, 2013, 14:45 Львів
Села Турківського району отримали 32 комплекти спортивного інвентаря

Турківський район отримав 32 комплекти спортивного інвентарю для місцевих громад на загальну суму 23 тис грн.

Інвентар отримано відповідно до програми розвитку сільської місцевості, затвердженою Львівською обласною радою.

У комплект спортивного інвентарю входять – волейбольні, баскетбольні, футбольні м’ячі, сітки, шахові набори, тенісні ракетки та інше.

Перед сільськими радами поставлено завдання впорядкувати спортивні споруди, з тим щоб покращити умови для розвитку фізичної культури і спорту,  передає кореспондент ІА ZIK.

 

неділя, 7 лютого, 2016, 7:30 Західна Україна

В Коломиї, що на Івано-Франківщині, застрелили учасника «Правого сектору».

Інцидент трапився поблизу приміщення «Укрпошти» на вулиці Драгоманова, – повідомляє Станіславське ТБ.

Вбитим виявився 21-річний член «Правого сектору» Василь Лановий.

Правоохоронці вже затримали чоловіка, якого підозрюють у вчиненні злочину. Це – 40-річний чоловік, який теж являється представником «Правого сектору», повідомляє «Дзеркало Коломиї» посилаючись на начальника управління Національної поліції в місті Коломиї Остапа Білейчука.

За попередньою інформацією, затриманий вистрілив у побратима з необережності, коли розбирав зброю.

Хлопець помер на місці події.

Наразі триває слідство.

 

Загрузка...
неділя, 7 лютого, 2016, 6:38 Економіка

Глава НБУ Валерія Гонтарева під час виступу у Верховній Раді подякувала народним депутатами за ухвалення (в грудні) закону, який дозволив Нацбанку не відносити банки до категорії проблемних та неплатоспроможних у разі порушення ними нормативів через девальвацію та/або формуванням резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями.

Про це повідомляє Finbalance.

За словами Гонтаревої, до цього банківська система працювала фактично «поза законом» (цитата), враховуючи поширеність явища порушення нормативів у банківській системі через падіння курсу, анексію Криму та війну на Донбасі (що призвело до збільшення частки проблемних активів на балансі банків і т.д.).

Гонтарева підкреслила, що саме через це була досягнута домовленість з МВФ, що до 1 квітня банкам з ТОП-10 доволяється мати рівень адекватності капіталу на рівні 0, при тому, що традиційна вимога НБУ до банків – 10%.

Коментар Finbalance:

Ми неодноразово звертали увагу на сумнівну законність прийнятої Нацбанком в лютому 2015 року постанови №129, в якій передбачено, що через девальвацію гривні після 06 лютого 2014 року до банків на будуть застосуватися заходи впливу за порушення низки ключових економічних нормативів.

Зрозуміло, що за умов тотального порушенням банками нормативів альтернативою було хіба введення тимчасових адміністрацій ще, принаймні, в добру сотню банків з їх наступною ліквідацією. Як тоді повернути вкладникам гроші (з огляду на обмеженість ресурсу Фонду гарантування вкладів), забезпечити нормальне циркулювання грошових потоків у банківській системі тощо – риторичні питання. Фактично ніяк. Хіба ще більшим розкручуванням маховика гіпердевальвації та гіперінфляції.

Тобто прийняття документу, подібного до постанови №129, було по факту неминучим – нехтувати законом, щоб врятувати систему.

По суті, ситуація була подібною до введення Нацбанком мораторію на дострокове зняття депозитів у 2008-2009 рр.: з точки зору законодавства, НБУ не мав на це права. З іншого боку, якби відповідне рішення не було ухвалене, від банківської системи не лишилося каменя на камені.

У будь-якому разі в конкретному випадку проблема не тільки фінансово-економічна, але і юридична.

Як в ідеалі мало б бути?

Закон, прийнятий Верховною Радою в грудні 2015 року, мав би бути ухвалений навіть не в лютому 2015 року, а ще, як мінімум, наприкінці 2014 року, коли була прийнята «попередниця» постанови №129 – постанова №859.

Сьогоднішнє ж зізнання Валерії Гонтаревої в парламенті в т.ч. дає додаткові козирі для юристів у судах в найрізноманітніших довколобанківських спорах.

Наприклад, юристи можуть спробувати оскаржити в судовому порядку кредитні договори, укладені з банками з лютого до грудня 2015 року (у т.ч. в рамках реструктуризації старих боргів тощо), на тій підставі, що НБУ утримував ці фінустанови на ринку незаконно, а відповідно, вони не мали займатися тією фінансової діяльністю, якою займалися. У т.ч., наприклад, здійснювати будь-які платежі тощо.

Варіант насправді може бути безліч – фантазія юристів на багато що спроможна. А враховуючи «специфіку» судової системи, частині служителів Феміди тільки дай привід ухопитися за «жирне» рішення…

 

работа в Одессе проводником, sinoptik.ua/погода-паланка-303019840, гороскоп самый точный, Убойный уикенд, тут
неділя, 7 лютого, 2016, 6:25 Світ

Справжній «надновий» клас – це номенклатура часів Путіна. Прірва між нею і основним населенням Росії куди ширше, ніж між радянською номенклатурою та громадянами тодішнього СРСР.

Про це пише у своїй статті «Висувний рефлекс» Віталій Портников, – повідомляють Грани.ру.

Щоб переконатися в цьому, досить порівняти фотографії якогось святкування у Брежнєва і весілля Пєскова.

Призначення тульським губернатором путінського охоронця і ад’ютанта Олексія Дюміна – це не просто чергове з давно вже звичних кадрових рішень, що закріплюють країну за «своїми». Дюмін не товариш, як Іванов або Патрушев. Не генерал на царській службі, як Шаманов або Шойгу. Не сусід по кооперативу, як Ковальчук або Якунін.

Він з обслуги.

Висунення обслуги в генерали і губернатори починається саме тоді, коли російський монарх вже нікому не довіряє і боїться навіть власної тіні. Опричнина на Русі з’явилася, коли Іван Грозний став терпіти невдачі у своїх військових авантюрах і з жахом чекав відплати, яке бачилося йому в будь-якому норовливому – і навіть покірному бояринові. Опричники мали губити не тих, хто представляв небезпеку для царя, а тих, кого цар у своєму безумстві боявся.

Звичайно, такого розмаху, як при Грозному, опричнина вже не досягала. Але слабкість до обслуги у царів зберігалася і була точним індикатором слабкості і деградації режиму. Останній приклад – пізній Єльцин, наблизив до себе Коржакова з Борсуковим і мало не зробив наступником «їх духовного батька Сосковця». Якщо б цей реванш обслуги не був перерваний черговим палацовим переворотом, ще невідомо, не скотилася б Росія в путінщину не в кінці, а на початку другого президентського терміну Єльцина. Але навіть тоді було зрозуміло – Єльцин перестав бути активним політиком, відрізняти якість від відданості, професіоналізм від готовність прислужитися. Такий президент міг завести Росію тільки в трясовину – і завів.

Поки Путін був бадьорий і енергійний, поки нафта була по 120 і навіть військові авантюри не приводили до негайного краху, президент міг дозволити собі Іванових, Шойгу, Наришкіних і Патрушевих. При всій нешкідливості цих людей, при всій їхній готовності вселити «хазяїну» будь-яку дурість і підкоритися будь-якому його маніакальному маренні, для Путіна вони все ті ж бояри, кожен з яких буде здатний зазіхнути на шапку Мономаха у разі ослаблення позицій вождя. Але зараз ситуація в Росії така ж, як в той момент, коли військові авантюри Грозного підвели країну до неминучого краху, поразки і низці смут. І з чого б цареві не боятися власної тіні? З чого йому довіряти тим, хто бачив його ганьбу і поразки, його помилки і роздратування – і здатний міркувати і робити висновки, – навіть якщо ця здатність старанно ховається від оточуючих?

Тому єдиний вихід для Путіна – оточувати себе опричниками, зменшуючи вплив тих, хто може замінити його в Кремлі хоча б з точки зору управлінської компетенції. Поряд з монархом можуть бути тільки ті, хто нічого не вміє, крім як їздити на передньому сидінні і виконувати команди.

Дюмін тільки перший з них.

 

неділя, 7 лютого, 2016, 3:01 Події

Нідерланди не мають наміру повертатися до ідеї міжнародного трибуналу з розслідування аварії Boeing МН17 на рівні ООН.

Про це заявив глава МЗС Нідерландів Берт Кундерс на зустрічі з журналістами, – повідомляє 112.ua з посиланням на Elsevier.

«Уряд з партнерами по спільній слідчій групі вирішила, що найкращим варіантом для кримінального переслідування осіб, винних в трагедії, буде створення трибуналу під егідою ООН. Однак Росія заблокувала це рішення», – заявив він.

Кундерс зазначив, що в даний час цей варіант видається «тупиковим»

За словами міністра, найбільш реалістичним видається організація трибуналу в одній з країн, що входять у спільну слідчу групу (Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна) або ж суду в одній з них.

Як повідомлялося, 29 липня Рада безпеки ООН не змогла прийняти резолюцію про створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи рейсу MH17. Рішення єдиним голосом «проти» заблокувала Росія як постійний член РБ.

Після цього Україна в ООН виступила за реформування системи Радбезу ООН, обмеживши застосування права «вето» постійними членам

 

реклама
реклама
2016-02-07 07:38:55