вівторок, 12 березня, 2013, 15:55 Львів
Заміна несправного електролічильника – безкоштовна для споживача, – Львівобленерго

Мешканців Львівщини закликають стежити за показами своїх приладів обліку. Якщо є підозри, що електролічильник працює неправильно, споживачі можуть звернутися і перевірити лічильник, отримати експертний висновок щодо достовірності його показів.

Про це 12 березня на прес-конференції повідомила заступник начальника служби приладів обліку ПАТ «Львівобленерго» Галина Гулка.

За її словами, споживачі, які звертаються із заявою про повірку лічильника, мають сплатити 91 грн – за роботи із демонтажу та подальшого встановлення лічильника, окрім того – вартість експертизи, яка визначається залежно від типу лічильника.

«Експертиза однофазного індукційного лічильника – 161 грн, трифазного індукційного – 171 грн, однофазного електронного лічильника – 232 грн, трифазного електронного лічильника – 295 грн. 91 грн – сплачується за демонтаж, упакування лічильника, подальше встановлення лічильника, якщо він придатний до експлуатації. Експертиза лічильника триває 20 днів», – повідомила Гулка.

Вона зазначила, якщо під час експертизи підтверджується, що лічильник непридатний до експлуатації, заміна лічильника відбувається безкоштовно для споживача. «Якщо споживач оплатив за експертизу, кошти йому відшкодовуються», – зазначила Гулка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 20:23:24