середа, 6 березня, 2013, 17:31 Львів
На проспекті Свободи у Львові продовжуються незаконні будівельні роботи, – ЛМР

Як поінформувала начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, на пр. Свободи, 16-18 продовжують виконувати незаконні будівельні роботи.

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба ЛМР.

«На звернення управління охорони історичного середовища до правоохоронних органів, нам прийшов лист від Галицького районного відділу міліції, що відкрито кримінальне провадження щодо ведення незаконних будівельних робіт на пр. Свободи, 16-18. Однак, незважаючи на це, будівельні роботи там тривають і зараз», – зазначила Лілія Онищенко.

Нагадаємо, як повідомляли раніше в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, на пр. Свободи, 16-18 мають намір під виглядом літнього майданчика встановити павільйон вздовж єдиного збереженого фрагменту середньовічного міського оборонного муру XIV століття та колегії і костелу єзуїтів, що є пам’ятками архітектури національного значення та внесені до Списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.

«Унікальна та висока естетична цінність цих архітектурних споруд, що визнана світовою спільнотою та повинна бути належно експонована, закривається будівлею з сандвіч-панелей, металу та скла. Влаштування глухих засклених конструкцій на центральному проспект міста впритул до пам’ятки архітектури – оборонної стіни, школи, храму, – на території Ансамблю ЮНЕСКО не відповідає національним та міжнародним пам’яткоохоронним вимогам.

Павільйони реалізують власники ресторану, котрі не отримали погодження проекту від управління охорони історичного середовища ЛМР. Однак отримали погодження від обласного управління збереження культурної спадщини та Міністерства культури України», – розповіла Лілія Онищенко.

Як зазначав раніше адміністратор ресторану Андрій Кіндзельський, тут буде літній майданчик і всі роботи відбуваються в межах чинного законодавства і без відхилень від погодженого проекту.

«За дозволами ми зверталися першочергово до міської влади, але там нас не почули. Ми звернулися в обласну владу і звернулися в Міністерство культури України», – повідомив Андрій Кіндзельський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 20:20:44