п'ятниця, 22 лютого, 2013, 20:16 Львів
Ветеринарний університет залишать на Пекарській

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, попри реорганізацію, залишать на вулиці Пекарській. Студентам не доведеться переїжджати до Аграрного вишу у Дубляни. Скорочень викладачів не буде.

Про це запевнила представниця з Міністерства аграрної політики Тетяна Чернявська, яка очолює комісію з реорганізації львівських вишів, – повідомили журналісти телеканалу ZIK.

За її словами, численні мітинги проти злиття не змінять міністерського рішення. Також запевняє, що півтисячі людей, які виходять на акції протесту – це лише окрема ініціативна група.

«Наразі наказом Мінагрополітики ми створюємо на базі Аграрного університету структурний підрозділ. Він має юридичну особу, свій власний рахунок, свою печатку та інші права. Про ліквідацію не йдеться. Ліквідується суто формально, а залишається особа з окремими юридичними правами», – зазначила Тетяна Чернявська.

У тому, що не варто протестувати і хвилюватися студентам та викладачам Ветеринарного вишу, переконаний ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський. Після реорганізації він стане головним у новоствореному потужному центрі аграрної політики. За словами Снітинського, Міністерство АПК хоче приєднати до Аграрного ще один виш – Подільський державний аграрно-технічний університет у Кам’янці-Подільському.

Цьогорічні випускники Львівського університету ветмедицини отримають дипломи новоствореного вишу. «Буде так: закінчив повний курс Львівського університету ветеринарної медицини Львівського аграрного університету по певній спеціальності», – пояснив Володимир Снітинський.

Попри заспокійливі заяви, протестні настрої серед «ветеринарів» не вщухають. Чому вони занепокоєні? Про це дивіться уже цієї неділі у інформаційно-аналітичній програмі «Погляд на тиждень» о 21:00 на телеканалі ZIK.

четвер, 28 березня, 2013, 10:43 Львів

Аудиторська комісія з Києва, яка перевіряє доцільність злиття Ветеринарного університету у Львові з Аграрним у Дублянах, працює із порушеннями. Так запевняють викладачі та студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Студенти-ветеринари зняли відео проведення робочої перевірки. Спудеї підкреслили, що до робочої групи з Мінагрополітики входить лише одна людина з Аграрного університету. Натомість документи вивчають ще кілька невідомих. Ректор Львівського національного аграрного університету цю інформацію категорично заперечує.

«Це постійно йдуть якісь спекуляції, неправда і брехня. Зараз відбувається аудит їхнього майна за участю представників міністерства. Тобто працюють люди, які мають відношення, як представники міністерства, власники цього майна», – зазначив ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський.

Загрузка...
четвер, 14 березня, 2013, 11:18 Львів

Викладачі ветеринарного вишу б’ють на сполох: аудиторська комісія з Києва, яка впродовж місяця має вирішити, чи об’єднувати університети ветмедицини та аграрний у Дублянах, прискіпливо перевіряє лише викладачів, які не хочуть злиття вишів. Мовляв, тих, хто ходить на мітинги, міністерська комісія оцінює негативно.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Та люди з Києва цієї інформації не підтверджують, але й не спростовують. Відмову від коментарів пояснюють просто: спілкуватись із журналістами – не їхній обов’язок.

«Якщо кафедра акушерства вчора вийшла на мітинг, то результати перевірки були такі, що на кафедрі акушерства жоден із видів робіт не ведеться належно, тоді як кафедра терапії не вийшла – і у них дуже добре ведуться різні види робіт», – прокоментувала
викладач ЛНУ ветмедицини ім. С. Гжицького Алла Винярська.

работа мастера маникюра, педикюра в Одессе, ежедневно, телец совместимость, афиша Тернополя фильмы, http://avtosale.ua/
четвер, 28 лютого, 2013, 17:52 Львів

Львівські депутати висловили своє невдоволення реорганізацією вишів. Хоч і без підтримки студентів. Адже студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького сьогодні, 28 лютого, мали прийти під стіни Львівської міської ради з кіньми.

Про це повідомили журналісти програми «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Організаторам акції не вдалося зібрати достатньої кількості студентів. За їхніми словами, після останніх акцій протесту біля адміністрації, учасників залякували. Також нещодавно до Ветеринарного вишу приїжджали представники Міністерства аграрної політики.

Докладніше про це дивіться у програмі новин «Огляд дня» о 21:00 на телеканалі ZIK.

середа, 27 лютого, 2013, 11:14 Львів

Колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького звернувся з проханням про допомогу до європейських вишів.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Викладачі та студенти написали понад двадцять звернень до колег з Європи, зокрема, до викладачів Польщі та Німеччини. Вони сподіваються, що допомога закордонних ветеринарних вишів врятує Ветеринарний університет від реформування та приєднання до Аграрного в Дублянах. Викладачі університету імені С. З. Гжицького зазначили, що європейці уже зацікавилися їхньою долею та не підтримують таких реформ українського Міністерства аграрної політики.

«У них недавно був з’їзд ветеринарних лікарів і вони вирішили, що треба звернутися до президента Польщі, щоби таких речей взагалі не допускати», – розповів професор Львівського національного університету ветеринарної медицини Михайло Демчук.

реклама
реклама
2016-02-06 01:55:56