неділя, 16 грудня, 2012, 18:34 Події
На трасі Київ–Чоп біда: люди мерзнуть, служби не працюють
Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють
Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють

Ділянка дороги Буськ–Броди на трасі Київ–Чоп – у жахливому стані. Через сніг та заметіль утворився корок із машин, фур, автобусів довжиною у 40 км.

Про це ІА ZIK повідомила очевидиця події пані Ірина.

«Ситуація критична. Утворився затор від Радивилова до Ожидова. Якщо раніше було 20 км, то зараз уже 40 км. Жодна з машин не рухається. Фури стоять у три ряди», – поскаржилася очевидиця.

За словами пані Ірини, пасажирський транспорт стоїть від 16.30 учора. Людей з автобусів, машин позабирали до себе місцеві мешканці. Але, за словами очевидиці, чимало людей мерзнуть на дорозі, оскільки до найближчого населеного пункту чималий шмат дороги і добратися нічим. Готелі у Бродах «забиті».

«Серед транспорту є автобус з дітьми із Білорусі. В автобусі 26 дітей. Автобус старий, холодний, закінчилося пальне і він не прогрівається. На якийсь час дітей забирав погрітися заступник однієї зі сільських рад до сільської ради. Однак діти все одно мерзнуть», – зазначає пані Ірина.

Також за словами очевидиці, дорожні служби не працюють. Про критичну ситуацію учасники дорожньої НС почали «кричати» ще зі вчора, однак лише сьогодні о 12.00 дали одного ротора. Зараз на місці працюють два ротори, проте результату поки жодного. За словами очевидців, до ранку машини треба буде витягувати тракторами.

Люди бідкаються, як пережити ніч. Сьогодні до жінки, хворої на цукровий діабет, швидка не доїхала. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 15:00:24