неділя, 16 грудня, 2012, 13:21 Львів
На Львівщині через сильний сніг на дорогах затори

Внаслідок складних погодних умов 15.12.12 року (снігові перемети через сильний вітер) відбулось ускладнення та припинення автомобільного сполучення в чотирьох районах області (Бродівському, Радехівському, Золочівському, Буському районах).

Про це повідомила прес-служба МНС України.

А саме:

Бродівський район:

О 12.29 год. на автодорозі Золочів – Броди біля с. Підгірці Бродівського району в сніговому переметі опинилась 3 од. техніки (маршрутний автобус у якому перебувало 15 чоловік, легковий та великотоннажний автомобілі). О 12.58 год. автомобілі вивільнено із снігового замету. 

О 14.09 год. на автодорозі біля с. Черниця Бродівського району в сніговому переметі опинилось 60 од. техніки (легковий автотранспорт). В результаті вжитих заходів о 16.43 год. рух відновлено. На місці події працювали Бродівська ДЕД та ОГ СЦЗ Бродівського району. 

О 17.45 год. на автодорозі біля сел. Підкамінь Бродівського району в сніговому переметі опинилось 20 од. техніки з них 2 (два) рейсові автобуси. В результаті вжитих заходів о 18.25 год. автотранспорт вивільнено із снігового затору. 

О 19.00 год. на автодорозі Київ – Чоп на ділянці н.п. Йосипівка Буського району та н.п. Суходоли Бродівського району через сніговий перемет автомобільний затор в обидва напрямки рух у якому опинилось близько 100 автомобілів. Для негайного вжиття заходів по ліквідації дорожнього затору та для надання допомоги людям які опинились в сніговому переметі задіяно всього 43 одиниці техніки та 98 чоловік. На час проведення першочергових невідкладних із снігового замету було вивільнено 44 одиниці автотранспорту, з них 4 автобуси з пасажирами. 

О 21.47 год. на х. Ревегів Гай с. Пеняки Бродівського району для надання допомоги породіллі виїжджала. 

О 23.07 год. на авторозі Броди-Тернопіль біля м. Бродів в сніговому переметі опинилось легковий та великотоннажний автомобіль. В результаті вжитих заходів о 23.35 год. автомобілі вивільнено із снігового затору. 

О 00.11 год. біля с. Черниця Бродівського району в сніговому переметі опинилось 6 автомобілів. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-39 сел. Підкамінь (2 чол.) людей в кількості 7 чол. вивільнено із снігового замету та доставлено в ДПРП-39 м. Підкамінь. 

О 02.45 год. біля с. Пониковиця Бродівського району в сніговому переметі опинились 2 автомобіля. В результаті вжитих заходів о 04.20 год. автомобілі вивільнено із снігового затору. На місці події працювало пожежно-рятувальне відділення на АЦ ДПРП-40 с. Заболотці (2 чол.). 

О 03.10 год. біля сел. Підкамінь Бродівського району в сніговому переметі опинились 3 легкових автомобілі. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-39 сел. Підкамінь (2 чол.) людей в кількості 6 чол. вивільнено із снігового замету та доставлено в ДПРП-39 м. Підкамінь. 

Золочівський район: 

О 15.19 год. біля с. Єлиховичі на автодорозі Золочів – Броди через сніговий перемет був ускладнений рух автотранспорту де опинились 20 автомобілів. О 15.30 год. проїзд автотранспорту забезпечено. На місці події працювали Золочівський райавтодору та ОГ СЦЗ Золочівського району. 

О 18.13 год. біля с. Ворняки в сніговому переметі опинилось 16 легкових автомобілів. В результаті вжитих заходів о 21.00 год. автомобілі вивільнено із снігового затору. На місці події працювали Золочівський райавтодору, АЦ ДПРЧ-13 м. Золочів (4 чол.), ОГ СЦЗ Золочівського району. 

Радехівський район: 

О 18.03 год. біля сел. Лопатин на автодорозі Буськ – Берестечко в сніговому переметі опинився рейсовий автобус з 10 пасажирами. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРП-51 сел. Лопатин (2 чол.) о 18.20 год. автобус витягнуто із замету. 

Сокальський район: 

О 15.28 год. на автодорозі біля с. Переспа в сніговому переметі опинилось 4 вантажних автомобіля та 6 легкових автомобілів. Пожежно-рятувальним відділенням на АЦ ДПРЧ-22 м. Сокаль (4 чол.) о 16.30 год. техніку вивільнено із снігового замету. 

Буський район:

О 19.54 год. на трасі Київ-Чоп між н.п. Йосипівка та сел. Олесько утворився затор із рейсового автобуса з 20 чоловік, автобуса з 20 дітьми та 20 автомобілів. О 10.00 год. проїзд автотранспорту забезпечено.

п'ятниця, 29 січня, 2016, 17:27 Економіка
Ремонтні роботи на проспекті Свободи у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK
Ремонтні роботи на проспекті Свободи у Львові. Фото: Роман Балук/ZIK

У Львівській міськраді повідомили, які дороги відремонтували за 810 млн грн у 2015 році.

Про це йдеться у відповіді департаменту житлового господарства та інфраструктури на інформаційний запит dustup.pravda.com.ua.

Як повідомляється у відповіді на запит, у 2015 році було виділено кошти на розвиток інфраструктури міста Львова:

  • департаменту житлового господарства та інфраструктури – 155,481 млн грн;
  • районним адміністраціям – 108 млн грн;
  • управлінню капітального будівництва – 35,6 млн грн;
  • ЛКП Львівавтодору (кошти ЄБРР) – 511,9 млн грн.

Загальна сума надання коштів на розвиток інфраструктури Львова у 2015 році становила 810,981 млн грн.

Загалом, як запевняють у міськраді, у 2015 році було відремонтовано 449 тис. кв. м доріг та тротуарів.

Перелік доріг можна переглянути у документі.

1
2
3
 

 

Загрузка...
п'ятниця, 29 січня, 2016, 9:49 Влада

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув і рекомендував парламенту ратифікувати договір між урядами України та Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги у розмірі 100 млн євро.

Ці кошти скеровуватимуться для розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Питання ратифікації цього документу Верховна Рада України розгляне вже наступного тижня, заявив народний депутат України Остап Семерак.

Ратифікація угоди дозволить привести прикордонну дорожню інфраструктуру на території Львівщини до європейських стандартів. Це також надасть змогу повноцінного функціонувати таким міжнародним пунктам пропуску як Грушів-Будомєж, Смільниця-Косценко та Угринів-Долгобичув.

 

работа мойщик в Днепропетровске, погода украины со спутника, гороскоп 2013 скорпион, кинотеатр Кинопалац им.О.Довженко, http://avtosale.ua/
четвер, 28 січня, 2016, 17:19 Економіка

Львівська ОДА звернулася з пропозицією до Уряду про передачу облавтодору під керівництво обласної державної адміністрації. На переконання обласних посадовців, це дозволить ефективно здійснювати менеджмент на місцях.

Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак під час звіту департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку про роботу за 2015 рік.

«На нашу думку, така структура, як облавтодор, має перейти у підпорядкування ОДА, де здійснюватиметься управління на місцях, а не через Укравтодор, як це відбувається сьогодні», – повідомила Гримак.

Також йшлося про те, що триваэ оптимізація ДП «Львівський облавтодор», внаслідок якої планується зменшити чисельність керівного апарату та збільшити робітничий штат. Кількість філій хочуть скоротити з 20 до 10.

«Зараз Облавтодор, по суті, є організацією, яка «проїдає» кошти. У теперішніх умовах неможливо говорити про розвиток цього підприємства та оновлення технічного складу», – переконана Гримак.

За словами заступника голови ОДА, вже у найближчій перспективі кожен районний автодор зможе ефективно працювати як окрема юридична структура.

 

реклама
реклама
2016-02-07 16:51:02