п'ятниця, 7 грудня, 2012, 9:49 Влада
«Дорожньому контролю» закрили доступ на YouTube

Компанія Google закрила канал YouTube сайту «Дорожній контроль», де розміщувалися відеозаписи незаконних дій ДАІ, зібраних за чотири роки.

Про це повідомляє «Дорожній контроль».

Журналісти зазначають, що таке рішення було прийняте з причини скарг телеканалу «1+1».

5 грудня «Дорожній контроль» отримав другу претензію від «1+1» про порушення авторського права. Суть двох претензій полягала в тому, що «ДК» на своєму каналі YouTube завантажив два сюжети з випуску новин ТСН.

Перший – сюжет про спецпідрозділ КОБРА від 02.11.2012, другий – про те, як в Одесі підірвали джип начальника МРЕВ, завантажений в листопаді 2010 року.

З дій каналу «1+1» стало зрозуміло, що вони вишукують завантажені відеосюжети ТСН, і пишуть скарги. Згідно з правилами youtube.com, канал користувача закривається, якщо на нього надійшло три такі скарги.

«Причому – автор скарги може навіть не доводити своє авторство на відео, трьох необґрунтованих скарг достатньо, щоб закрити всякий канал будь-якого користувача», – вказують журналісти.

«Дорожній контроль» написав листа автору скарг – співробітнику каналу «1+1» на електронну пошту k.polivenok@1plus1.tv з проханням відкликати скарги. «ДК» отримав листа від Google про те, що «1+1» відкликав дві свої скарги. Але, разом із тим, канал «Дорожнього контролю» був все одно закритий.

Своєю чергою, в Google повідомили, що співробітник каналу «1+1» k.polivenok вранці 6 грудня направив третю скаргу на розміщення сюжету ТСН, про те, як 2010 року МВС затримала співробітників КОБРИ на викраденні транспортних засобів.

«Тому YouTube автоматично заблокував канал «Дорожнього контролю». Реакції на те, що дві попередні скарги були відкликані, – ніякої», – вказують журналісти.

«Таким чином, через те, що «Дорожній контроль» розмістив на своєму каналі три випуски новин ТСН, «1+1» це порахував страшним порушенням своїх авторських прав і звернувся зі скаргами, які призвели до закриття каналу «ДК», де розміщені сотні унікальних відеозаписів, доступ до яких припинено», – відзначає сайт.

«Разом із тим, активісти «ДК» протягом останніх років неодноразово давали інтерв’ю каналу «1+1», який використовував наші відеозаписи у своїх сюжетах, не маючи на ці записи авторських прав», – уточнили в «Дорожньому контролі».

«Якщо найближчим часом YouTube не відновить канал «ДК», ми будемо подавати скарги на всі відеоролики «1+1», де використані хоч кілька кадрів матеріалів «ДК» і будемо наполягати на закритті каналу «1+1» у YouTube», – пообіцяли журналісти, пише Тиждень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:31:32