понеділок, 29 жовтня, 2012, 12:45 Львів
Тарас Козак привітав Василя Пазиняка з перемогою у 122 окрузі

Тарас Козак привітав свого опонента Василя Пазиняка із перемогою по 122-му виборчому окрузі Львівщини і побажав гідно нести звання українського парламентаря.

Він звернувся із зверненням до Пазиняка, текст якого подаємо у повному обсязі:

«Василю Степановичу Пазиняку

Шановний Василю Степановичу!

Чесна та безкомпромісна боротьба, яка тривала на виборчому окрузі, де ми з Вами виборювали мандат депутата Верховної Ради України, цієї ночі завершилася Вашою перемогою. Я поважаю і приймаю народний вибір, твердо переконаний, що Ви його з честю виправдаєте, а населення Жовківщини і Яворівщини ніколи і при жодних обставинах не пожалкує за те, що віддало за Вас свій голос.

Знаю, яка складна ситуація сьогодні у розточанських районах: потребують ремонту дороги, школи, ФАПи, відсутність робочих місць не дає можливості трудовим людям прикласти свої можливості, розум та силу для реалізації власного потенціалу. Але разом з тим я твердо переконаний, що Ви зумієте переламати ситуацію на краще, зупинити тотальне зубожіння населення та ініціювати проведення низки реформ, спрямованих на підвищення життєвого та соціально-культурного рівня наших виборців.

Маю надію, що Ви як порядна людина, будете однаково добре ставитися до виборців, які підтримували під час цих перегонів інших кандидатів, в тому числі мене. А Ваша плідна діяльність на згуртування громад Розточчя найближчим часом заколоситься добірними зернами успіху.

Вітаю Вас з перемогою та бажаю гідно нести звання українського парламентаря.

З повагою Тарас Козак».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-20 15:33:07