понеділок, 29 жовтня, 2012, 12:45 Львів
Тарас Козак привітав Василя Пазиняка з перемогою у 122 окрузі

Тарас Козак привітав свого опонента Василя Пазиняка із перемогою по 122-му виборчому окрузі Львівщини і побажав гідно нести звання українського парламентаря.

Він звернувся із зверненням до Пазиняка, текст якого подаємо у повному обсязі:

«Василю Степановичу Пазиняку

Шановний Василю Степановичу!

Чесна та безкомпромісна боротьба, яка тривала на виборчому окрузі, де ми з Вами виборювали мандат депутата Верховної Ради України, цієї ночі завершилася Вашою перемогою. Я поважаю і приймаю народний вибір, твердо переконаний, що Ви його з честю виправдаєте, а населення Жовківщини і Яворівщини ніколи і при жодних обставинах не пожалкує за те, що віддало за Вас свій голос.

Знаю, яка складна ситуація сьогодні у розточанських районах: потребують ремонту дороги, школи, ФАПи, відсутність робочих місць не дає можливості трудовим людям прикласти свої можливості, розум та силу для реалізації власного потенціалу. Але разом з тим я твердо переконаний, що Ви зумієте переламати ситуацію на краще, зупинити тотальне зубожіння населення та ініціювати проведення низки реформ, спрямованих на підвищення життєвого та соціально-культурного рівня наших виборців.

Маю надію, що Ви як порядна людина, будете однаково добре ставитися до виборців, які підтримували під час цих перегонів інших кандидатів, в тому числі мене. А Ваша плідна діяльність на згуртування громад Розточчя найближчим часом заколоситься добірними зернами успіху.

Вітаю Вас з перемогою та бажаю гідно нести звання українського парламентаря.

З повагою Тарас Козак».

четвер, 28 січня, 2016, 12:57 Влада
Засідання Верховної Ради України. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект про внесення змін до закону «Про вибори народних депутатів України» (щодо виключення кандидатів у народні депутати з виборчого списку у багатомандатному окрузі), реєстраційний №3700.

Як передає УНІАН, за включення його до розгляду проголосували лише 184 народних депутатів із 345, зареєстрованих у сесійній залі.

Документом пропонується встановити, що перелік та черговість кандидатів у депутати у виборчому списку, визначені партією, не можуть бути змінені після подання документів реєстрації Центральною виборчою комісією до оголошення результатів виборів.

Водночас після оголошення результатів виборів кандидати в депутати можуть бути виключені із виборчого списку за рішенням з’їзду партії.

Рішення з’їзду партії про виключення кандидатів у депутати з виборчого списку підлягає реєстрації у ЦВК.

Нині у відповідному положенні визначається лише, що перелік та черговість кандидатів у депутати у виборчому списку, визначені партією, не можуть бути змінені після подання документів реєстрації ЦВК.

 

Загрузка...
середа, 27 січня, 2016, 8:17 Влада

Центральна виборча комісія визначила розмір застави для кандидата на посаду міського голови і для виборчого списку кандидатів у депутати міської ради на місцевих виборах об’єднаних територіальних громад 27 березня 2016 року.

Про це йдеться в постанові ЦВК №7 від 26.01.2016 «Про розмір грошової застави на перших місцевих виборах 27 березня 2016 року».

Згідно з постановою, розмір грошової застави для кандидата на посаду Новоукраїнського міського голови (Кіровоградська область) становить 847 гривень, Ходорівського міського голови (Львівська область) – 1 тис. 201 грн; Радивилівського міського голови (Рівненська область) – 680 грн.

Нагадаємо, на 27 березня призначено позачергові вибори міського голови Кривого Рогу.

 

комплектовщик вакансии Одесса, проверить, гороскоп совместимость, Ken Olandt, Renault Clio в Донецке
п'ятниця, 5 жовтня, 2012, 15:51 Львів

В Україні вже визріла потреба в політичній силі, яка б не прикривалася патріотичними гаслами, а відстоювала національні пріоритети.

Таке завдання стоїть сьогодні перед новим об’єднанням патріотичних сил «Наша Україна», до якого увійшли партія «Наша Україна», УНП, КУН та ще 30 громадських організацій. Якими можуть бути його політичні перспективи – далі у розмові з депутатом Львівської облради Богданом Козаком.

Сьогодні багато політичних сил, обрали для себе опозиційну нішу, у чому відмінність між ними і об’єднанням «Наша Україна»?

– В цінностях. Наші лідери не ставили собі за мету створити проект під вибори, зібравши печатки кількох політичних сил. Ми об’єднались з ідеологічно близькими партіями, щоб здійснювати національну політику.

За останні роки лави «Нашої України» покинуло чимало політиканів, які звикли шукати власної вигоди. Сьогодні ці люди – в списках багатьох партій, які намагаються привласнити собі опозиційну нішу. Що нового такі пристосуванці зможуть запропонувати людям? – Нічого. Назва не змінить суті.

Попри різні асоціації «Наша Україна» не змінювала своєї назви. Вона відображає головне завдання об’єднання – відстоювати національні пріоритети, творити політику національного становлення. Україна має стати національною державою. Це головний месидж, який мають зрозуміти українці.

– Чи зрозуміють до виборів?

– Після 28 жовтня життя не закінчується. Як писала Ліна Костенко – «і кожен фініш – це по-суті старт». Рано чи пізно українці зрозуміють, що їм потрібна національна держава. Але для цього має бути виважена державницька політика, а не політика війн. Сьогодні нас намагаються ділити за тим якою мовою спілкуємося, на якій території проживаємо, яких героїв визнаємо. Україна стала своєрідних фронтом влади і опозиції, російськомовних і україномовних, лівих і правих. Розбрат ще ніколи ні до чого доброго не доводив. Ще римляни казали «розділяй і володарюй». Розсвареною нацією легше керувати. Це підтверджує й українська історія. Нам пропонують удари, фронти, війни. Який сценарій ми хочемо отримати Сирійський чи Єгипетський? Який результат? Розколоти країну? А може нам потрібно інше – побудувати сильну соборну державу?

Візьмемо до прикладу дві сім’ї одного віку, які живуть приблизно в однакових умовах. Але в одній – щастя, мир, злагода, в хаті чисто, діти доглянуті. У другій – війни, сварки, бійки. Де б ви хотіли жити? Саме сценарій такої сварливої сім’ї сьогодні намагаються нав’язати українцям. Думаю, мине ще трохи часу люди втомляться воювати та зрозуміють, що війнами нічого доброго не досягнеш і не збудуєш: ні в сім’ї, ні в державі.

– Ви стали депутатом Львівської обласної ради завдяки підтримці виборців на мажоритарному окрузі, чому вирішили не балотуватися по мажоритарці до Верховної Ради?

– Ще під час свого депутатського звіту в 2011 році я дав слово своїм виборцям, що не поборюватиму союзників з національно-патріотичного табору. І на відміну від деяких учасників КОДУ, які кричали на весь голос про патріотизм, а потім стали самовисуванцями – свою обіцянку я дотримав. Нинішня ситуація в країні є доволі складною. Нам потрібна проукраїнська парламентська більшість, тому вкрай потрібен кожен кандидат, який захищатиме у Верховній Раді національні інтереси.

– Це означає, що Ви позбавили себе можливості представляти інтереси своїх виборців у Верховній Раді?

– Це не так. Я братиму участь у виборах до Верховної Ради в першій двадцятці партійного списку об’єднання патріотичних сил «Наша Україна». Скажіть чи багато політичних сил допустило в «двадцятку» представників Львівщини? Об’єднання «Наша Україна» аж двох: №16 – Богдан Козак, №20 – Ігор Стефанишин.

Скажу більше, за даними дослідників, сьогодні лише 35% кандидатів у депутати від усіх сил – українці. Від такої влади неможливо очікувати проукраїнської політики. Ми не можемо втрачати шанс збільшити представництво українців у новому парламенті. Крім того, ми не можемо втратити шанс збільшити представництво львів’ян.

– Ви депутат Львівської облради, успішний підприємець для чого Вам Верховна Рада і велика політика?

– Для мене депутатський мандат ніколи не був самоціллю. Важливішою завжди була оцінка людей та відповідальність за справи, які я роблю. Я поважаю своїх виборців і намагаюся працювати так, щоб вони пишалися своїм депутатом. Але мене болить, що в вищому законодавчому органі діють закони первісного ладу: бійки, сварки, колотнеча. Мене болить, що приймаються антиукраїнські закони, які суперечать чинній Конституції України, які суперечать національним інтересам. Я не можу стояти осторонь, коли приймаються такі рішення. Ми маємо брати на себе відповідальність за зміни в державі. Якість української політики покращиться лише тоді, коли кожен свідомий українець перестане стояти осторонь.

– Дехто вважає, що «Наша Україна забиратиме голоси від об’єднаної опозиції. Чи справді це так?

– За соціологічними дослідженнями сьогодні 16% виборців не знають за кого голосувати. 14% кажуть, що хотіли б голосувати «проти всіх». Чому ми хочемо позбавити людей права вибору, загнати їх у двопартійну систему. А що далі? Диктаторський режим однієї партії? Вибачте, але ми вже це мали. Невже історія нас нічому не навчила?

– Сьогодні «Наша Україна» не на піку популярності, чи не легше було спробувати себе в іншій політичній силі?

– Зараз, коли всі кому не лінь створюють партії, заповнюють ефіри дешевим піаром, ми хочемо запропонувати людям не стандартні гасла, а силу, яка порушуватиме глобальні суспільно ідеологічні платформи. Державотворення – це не нові обличчя, а політичний курс. Останні десять років новітньої історії – це замалий час для того, щоб робити висновки про перспективи цієї політичної сили.

– Ви вважаєте, що люди повірять в Ющенка знову?

– Після президентства Ющенка залишилося чимало важливих надбань. Ющенко створив інститут національної пам’яті, відродив гетьманську резиденцію в Батурині, відновив історичну справедливість щодо гетьмана Івана Мазепи, встановив пам’ятник героям Крут, надав Роману Шухевичу та Степану Бандері звання героїв України, підняв перед світовою спільнотою питання визнання голодомору в Україні 1932-33 років Геноцидом.

За Ющенка наша держава почала рухатися шляхом демократичних перетворень. Мінімальна зарплата і пенсія були прирівняні до прожиткового мінімуму. Я не знаю Президента України який зробив більше, маючи такі обмежені повноваження, як він. Сьогодні у владі є багато професійних людей, але на жаль серед них мало українців. Це видно з законів, які приймаються на державному рівні, з політики окремих міністерств в уряді, з політичних заяв наших «державотворців». Взяти хоча б для прикладу прийняття ганебного закону про мови. Партія регіонів завжди мала в парламенті 186 голосів. Де взялося 226, щоб його прийняти? Відповідь проста – допомогло 30 кнопкодавів. Ось де ховаються справжні зради.

– Яке на ваш погляд головне завдання нового об’єднання і наскільки цього разу воно буде міцним?

– Головне завдання – це побудова національної держави. Держави, в якій 46 мільйонів населення вважатимуть себе українцями, стануть єдиною нацією. Це можливо зробити, якщо нам вдасться зберегти українську мову, національну історію та культуру. Тобто ті засадничі речі, без яких немає нації. Заберіть до прикладу перших 20-30 прізвищ національних героїв з української історії, що залишиться? Російська, українська чи яка? Народ не матиме власної історії. Тому базові принципи нашої програми – неподільна унітарна соборна Україна, цілісна нація, єдина державна мова, розвинуте громадянське суспільство, європейський вибір, євроатлантична безпека, єдина українська помісна церква, конкурента економіка, національний виробник, потужний середній клас, подолання корупції та соціальний захист.

А щодо міцності, то можу сказати, що б ти не робив: будуєш будинок, починаєш власну справу – важливим є правильний фундамент. Якщо фундамент закладений на злі, неприязні – він не буде міцним. А навіть якщо буде – то не матиме ні добра, ні злагоди, ні любові. Дуже легко бути в партійній структурі, коли вона знаходиться на піку популярності. І зовсім інша справа, коли з неї розбіглися всі пристосуванці. Тепер вони виступають проти Ющенка. Але дуже важко зрозуміти що саме їх не влаштовує. Може проукраїнський вектор державної політики, який здійснював попередній президент. Складається враження, що найбільше кричать саме ті «патріоти», які були тоді при владі на високих посадах та власною безвідповідальністю, низьким рівнем професіоналізму, зневагою до суспільства підривали авторитет президента. Як кажуть, один в полі не воїн. І звинувачувати одну людину в усіх помилках, м’яко кажучи не по-чоловічому. Треба спочатку, щоб кожен з них відповів, що зробив для держави, і який коефіцієнт корисної дії був від його перебування у владі.

Думаю, такі особи покинули наші ряди. Всі хто залишились – це люди, які мають тверді переконання. Вони – справжній міцний кістяк нового об’єднання.

– Що ще б хотіли додати на завершення нашої розмови?

– Я б хотів побажати українцям не хворіти черговими політичними проектами, а бути мудрими та розрізняти – де є справжнє українство, і де дешеві передвиборчі гасла. Сподіваюся нам вдасться цього разу обрати собі достойний український парламент. Будемо вдячні за Вашу довіру та кожен голос. Пам’ятайте: УКРАЇНЦІ «ЗА» «Нашу Україну» – №14.

Розмовляла Тетяна ПАРКАСЕВИЧ

 

PR

п'ятниця, 31 серпня, 2012, 17:07 Львів
Голова ЛОО УНП Богдан Козак
Голова ЛОО УНП Богдан Козак

Депутат Львівської обласної ради Богдан Козак напередодні Дня знань привітав школярів з початком нового навчального року.

 Про це IA ZIK повідомила прес-служба депутата.

«Дорогі учні, вчителі та шановні батьки! Від щирого серця вітаю Вас з Днем знань та святом першого дзвоника!

З року в рік першого вересня в урочистій хвилюючій атмосфері свої двері гостинно відчиняють сотні українських шкіл нашої області та району. Цей день стає для школярів початком наполегливої праці, кроком у світ пізнання.

Дорогі діти! Навчайтеся та прагніть до пізнання. Бо знання – це сила, яка дає великі можливості у житті. Без необхідних знань неможливо побудувати будинок, сконструювати літак, лікувати людей та навчати дітей. Щоб стати хорошим фахівцем потрібно постійно вчитися та не боятися відкривати для себе нові й нові сторінки у житті. Пам’ятайте чого б ви не навчалися, ви робите це не для батьків, не для вчителів, а для себе! І тільки Вам обирати свій життєвий шлях. Хай на цьому шляху поряд із Вами завжди будуть вірні друзі, Ваші батьки та вчителі. У житті буде ще багато викликів та випробувань. Підтримуйте один одного, цінуйте те, що об’єднує, тримайтеся разом. І пам’ятайте, що у школі Ви навчаєтеся не лише розв’язувати математичні приклади, складати хімічні формули чи спілкуватися іноземною мовою. Ви навчаєтеся думати та любити. Любити свій народ, свою землю, свою культуру. Пам’ятайте, що ви Українці. Примножуйте нашу культуру, шануйте традиції, вивчайте українську історію, не забувайте рідну мову. Ви – майбутнє нашої нації. Ви – її гордість і краса! Хай на цьому шляху Вас завжди супроводжує Божа Ласка та Благодать. Слава Україні!». PR

реклама
реклама
2016-02-06 08:59:39