вівторок, 2 жовтня, 2012, 19:48 Влада
Он-лайн трансляції підрахунку голосів не буде, – Забарський

Ухвалення рішення про відключення он-лайн трансляції після закінчення голосування було обумовлене неможливістю спрогнозувати тривалість процесу підрахунку голосів та певними технічними моментами.

Про це у виступі на засіданні «круглого столу» в Інституті Горшеніна заявив народний депутат України від фракції Партії регіонів, голова підкомітету з питань цивільного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики і автор закону про запровадження відеоспостереження за виборами Владислав Забарський, повідомляє «Укрінформ».

«У нас складна процедура підрахунку голосів, більше того, вона передбачає і такий момент, як уточнення протоколів. Її складно спрогнозувати у часові. Річ у тім, що після підрахунку голосів і складання протоколу члени дільничної комісії везуть протокол в окружну комісію, де він перевіряється, і в разі, якщо є описки, неточності, немає матматичного результату правильного при порівнянні цифр у протоколі, він повертається назад для уточнення», – сказав Забарський.

Він додав, що є ще один технічний момент: при підрахунку голосів через інформаційно-аналітичну систему «Вибори» в ЦВК передається величезний масив інформації, а технічно забезпечити можливість одночасної он-лайн трансляції і передачі оперативної інформації по системі «Вибори» сьогодні неможливо.

Водночас, на переконання Забарського, відсутність он-лайн трансляції процесу підрахунку голосів на парламентських виборах не повинна викликати занепокоєння, бо запис все одно вестиметься і передаватиметься в ЦВК.

«Після закінчення голосування он-лайн трансляція справді відключається, але залишаються система запису і система передачі інформації в ЦВК. Якщо з якихось технічних причин цей запис неможливо передати в ЦВК, буде передбачений порядок, щоб фізичним носієм це туди доставити», – сказав народний депутат.

Він також нагадав, що на парламентських виборах 28 жовтня закон уперше надав офіційним спостерігачам права суб’єктів виборчого процесу. Завдяки цьому вони можуть бути присутніми при підрахунку голосів, фіксувати його і отримувати копію протоколу, що теж сприятиме прозорості проведення виборів і встановленню їхнього результату.

четвер, 28 січня, 2016, 12:57 Влада
Засідання Верховної Ради України. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект про внесення змін до закону «Про вибори народних депутатів України» (щодо виключення кандидатів у народні депутати з виборчого списку у багатомандатному окрузі), реєстраційний №3700.

Як передає УНІАН, за включення його до розгляду проголосували лише 184 народних депутатів із 345, зареєстрованих у сесійній залі.

Документом пропонується встановити, що перелік та черговість кандидатів у депутати у виборчому списку, визначені партією, не можуть бути змінені після подання документів реєстрації Центральною виборчою комісією до оголошення результатів виборів.

Водночас після оголошення результатів виборів кандидати в депутати можуть бути виключені із виборчого списку за рішенням з’їзду партії.

Рішення з’їзду партії про виключення кандидатів у депутати з виборчого списку підлягає реєстрації у ЦВК.

Нині у відповідному положенні визначається лише, що перелік та черговість кандидатів у депутати у виборчому списку, визначені партією, не можуть бути змінені після подання документів реєстрації ЦВК.

 

Загрузка...
середа, 27 січня, 2016, 8:17 Влада

Центральна виборча комісія визначила розмір застави для кандидата на посаду міського голови і для виборчого списку кандидатів у депутати міської ради на місцевих виборах об’єднаних територіальних громад 27 березня 2016 року.

Про це йдеться в постанові ЦВК №7 від 26.01.2016 «Про розмір грошової застави на перших місцевих виборах 27 березня 2016 року».

Згідно з постановою, розмір грошової застави для кандидата на посаду Новоукраїнського міського голови (Кіровоградська область) становить 847 гривень, Ходорівського міського голови (Львівська область) – 1 тис. 201 грн; Радивилівського міського голови (Рівненська область) – 680 грн.

Нагадаємо, на 27 березня призначено позачергові вибори міського голови Кривого Рогу.

 

работа Dj в Днепропетровске, sinoptik.ua, сновидения, Meg Tilly, ГАЗ 69 Киев
середа, 27 січня, 2016, 6:10 Світ

Кандидат у президенти США мільярдер Дональд Трамп не буде брати участь в чергових дебатах республіканців, які проводить у четвер телеканал Fox News.

Про це повідомляє Washington Post.

«Він точно не буде брати участь в дебатах на Fox News», – повідомив представник виборчого штабу політика Кору Левандовскі.

Левандовскі додав, що замість дебатів Трамп проведе благодійний захід збору коштів на допомогу пораненим військовослужбовцям та ветеранам.

Як повідомляється, заява надійшла після того, як Трамп на прес-конференції в штаті Айова сказав, що «швидше за все» не буде брати участь.

Політик нагадав, що він вже брав участь у шести дебатах і «всі виграв».

Наголошується, що головною причиною небажання, судячи з іншим висловлюванням Трампа, є репортер телеканалу Мегин Келлі, яка вела дебати в минулого разу і збирається вести їх знову.

Політик звинувачував ведучу в упередженості і прямо казав, що вона йому не подобається.

вівторок, 26 січня, 2016, 13:57 Влада
Володимир Гройсман. Фото: rada.gov.ua
Володимир Гройсман. Фото: rada.gov.ua

Спікер Володимир Гройсман підписав закон про проведення дострокових виборів мера Кривого Рогу 27 березня.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Отже, я дотримав слова. Постанова про скасування результатів голосування за закон про вибори у Кривому Розі сьогодні була розглянута першим питанням і необхідної кількості голосів не набрала. Після цього я отримав законне право підписати цей закон, що невідкладно і зробив», – написав він.

Гройсман вважає, що тим, «хто влаштовував спекуляції навколо цього питання, обманював людей і підштовхував їх до безсенсового голодування» повинно бути соромно, маючи на увазі фракцію «Самопоміч» депутата Єгора Соболєва.

«Мене, тим більше, дивують такі подвійні стандарти від депутата, який до того ще є головою комітету з питань запобігання і протидії корупції і який мав би бути, навпаки, чи не найпалкішим прихильником неухильного дотримання законів», – додав він.

 

реклама
реклама
2016-02-08 11:58:25