вівторок, 21 серпня, 2012, 11:15 Влада
Марія Яремчук заявила про підтримку Партії регіонів

Прем’єр-міністр Микола Азаров вручив призерці міжнародного конкурсу «Нова хвиля-2012» Марії Яремчук урядову подяку за просування української музики. У свою чергу співачка заявила, що «для неї це честь і вона б хотіла підтримувати Партію регіонів на виборах і в цілому, морально, і як співачка».

Азаров пообіцяв розглянути її прохання, пише Gazeta.ua.

Яремчук пояснила, чому прийняла таке рішення: «Я людина аполітична, бо, по-перше, я дуже молода, по-друге, я – співачка, що абсолютно не відноситься до політики. Моє рішення підтримати Партію регіонів не означає, що я влажу в політичні дебати. Це просто моя моральна підтримка, як молодої виконавиці із західної України. Певно, вже час об’єднуватися і немає значення – Схід це чи Захід. Треба вже бути на одній хвилі всьому українському народові і владі в тому числі».

«А я ж – не українська влада, щоб мене критикувати, а українська співачка. Тому не знаю, за що можна критикувати, оскільки я не сказала нічого такого, що може попасти під критику і не приймала радикального рішення. Я, як була патріоткою, так і є. Буду продовжувати те, що робила раніше – співати», – сказала Яремчук.

За її словами, їй ще ніхто не дзвонив і не писав з цього приводу якусь критику: «Та я і не зважатиму, бо слухати або читати таке – безглузде часопроведення. Всі ми маємо бути за одне і любити свою державу і мову».

Яремчук також наголосила, що її рішення не має ніякого відношення до Ахметова, який фінансово її підтримував на «Новій хвилі».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:33:33