четвер, 5 липня, 2012, 21:48 Львів
У Дрогобичі акція протесту: люди не купують російських товарів

Сьогодні у Дрогобичі відбулася оригінальна акція на захист української мови. Замість мітингів, прапорів та призивів щось робити прихильники головного редактора «Каменярі» Ігроя Куруса закликали мешканців міст до економічного протесту. По місту було розклеєно заклики до мешканців не купувати російских товарів та не співати російських пісень.

Активісти заходу вважають, що українофоби мають знати: боротися проти української мови не вигідно навіть економічно. Тоді вони відступлять. Дрогобичани помітили наклейки із закликами відстояти рідну мову, а з-поміж них і такий: «Захисти мову – не купуй російських товарів!»

До такого радикального методу боротьби закликає жителів Дрогобиччини головний редактор тижневика «Каменярі» Ігор Курус. За його словами, цей метод не новий. Його успішно використовували країни Прибалтики у відповідь на політичний тиск Росії. Бо ж навіть класики марксизму-ленінізму, послідовники яких у числі найбільших українофобів, розуміли що політика – це концентрований вираз економіки. А раз так, то проти цинічної політики нищення української мови можна боротися й економічними методами. Якщо ці методи підтримають усі українці, вважає пан Курус, то вони будуть мати набагато більший ефект, ніж заяви на мітингах.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 20:24:43