четвер, 5 квітня, 2012, 16:00 Львів
На «Хто тут живе?» Сех оприлюднила сенсаційні документи щодо «КРТ»

У приватному помешканні експерта проекту журналістських розслідувань «Хто тут живе?» Ірини Сех, депутата Львівської облради, невідомі могли шукати не дорогоцінності, не золото, а документ, який засвідчує, що «Корпорація «Колійні ремонті технології» заборгувала державі понад 189 млн гривень!

Таку сенсаційну інформацію Ірина Сех повідомила учора, 4 квітня, під час прямого ефіру підсумкової програми «Хто тут живе?», у якій журналісти довели прямий стосунок очільника Львівщини до схеми братів Дубневичів із маніпуляціями мільярдами бюджетних коштів.

Нагадаємо, наприкінці березня невідомі зловмисники обікрали помешкання Ірини Сех у Бродах. Із хати зникли декілька прикрас і більше нічого. Але найбільше, розповідає пані Ірина, невідомі вовтузилися саме у тих місцях, де сім’я зберігає документи. Більш того, перед пограбуванням Ірина Сех не раз заявляла, що за її родиною та будинком постійно стежили. І лише під час прямого ефіру «Хто тут живе?» депутат нарешті розповіла, що ж так настирливо шукали зловмисники. 

«У мене на руках документ, через який у моєму домі відбувалися т. зв. крадіжки. Але насправді це було вторгнення до хати, метою якого був пошук ось цього документу. А хто шукав, я хочу запитати у Служби безпеки України. Це є акт, який, на жаль, не зафіксований – про несплату підприємством, яким Ви, пане Ярославе, керуєте, 189 млн гривень податків до державного бюджету. Ось цей документ на 63 сторінках!», – заявила Ірина Сех.

У відповідь гість програми Ярослав Дубневич, депутат Львівської облради, засновник «Корпорації «Колійні ремонтні технології» лише нерозбірливо пробубонів: «Та він же є в канві…». Але у канві чого саме знаходиться сенсаційний документ, так і не уточнив. А натомість додав, що усі звинувачення щодо корпорації «Колійні ремонтні технології» в ухилянні від сплати податків – безпідставні, адже підприємство є переможцем конкурсу «Сумлінні платники податків за 2011 рік».

«Ось що відбувається у нас насправді: ті акти, які пишуть ревізори, які пишуть фіскальні органи, насправді не показуються, а натомість присуджуються ось такі премії!», – наголосила Ірина Сех.

Документ, на який так дивно відреагував Ярослав Дубневич, схоже, може коштувати посади його автору – державному податковому інспектору Наталії Думич. У листі до голови ДПС у Львівській області Віталія Пекарчука податківець скаржиться на те, що її неправомірно хочуть скоротити. І на свій захист наводить факти перевірки на підприємстві «Корпорація «Колійні ремонтні технології». Саме вона зафіксувала факт несплати підприємством 189 млн 494 тисяч 361 гривні. Цілком можливо, що підставою для імовірного звільнення пані Думич і стала її надмірна сумлінність. Зараз Наталя Думич перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, це не перше звинувачення щодо підприємства у несплаті податків. У березні 2011 року було порушено кримінальну справу проти віце-президента «Корпорації «Колійні ремонтні технології» Світлани Козинець, за несплату підприємством податків понад чотири мільйони гривень. Суд закрив справу лише через добровільно сплачені податки та відшкодування, завдані їх несвоєчасною сплатою. Тоді штрафні санкції склали майже 900 тисяч гривень.

«Нагадаю вам, що журналісти оперували виключно фактами! Але висновки робити глядачам», – наголосив ведучий програми «Хто тут живе?» Дмитро Добродомов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:28:50