субота, 25 лютого, 2012, 12:11 Влада
У Львові - мітинг Комітету опору диктатурі
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р.Микола Томенко під час мітингу об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Ірина Фаріон під час мітингу об’єднаних сил опозиції у Львові.
  • 25 лютого 2012 р. Мітинг об’єднаних сил опозиції у Львові.

Сьогодні, 25 лютого, 0 12.00 біля пам'ятника Т.Шевченка у Львові розпочався мітинг об’єднаної опозиції.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Мітинг розпочався із оприлюднення Договору, який підписали опозиційні політичні організації, що увійшли до КОДу, і трансляції на широкий екран виступу лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка у День Соборності, 22 січня 2012 року.

Площа біля пам’ятника Кобзарю вщент заповнена людьми. За оцінками експертів, у заході беруть участь близько двох тисяч осіб. Учасники мітингу тримають партійну символіку своїх політичних сил ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" і "Фронту змін". У мітингу беруть участь, зокрема, народні депутати Степан Курпіль, Володимир В’язівський, Віктор Швець та Микола Томенко.

Після віча молодіжні організації ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Фронту змін» планують флеш-моб «Похорон втрачених можливостей», присячений другій річниці президентства Віктора Януковича.

 

п'ятниця, 3 серпня, 2012, 16:57 Львів

Учора ввечері п’ятеро представників політичної партії «УДАР» Львівщини пройшли публічну люстрацію в рамках роботи Комітету опору диктатурі Львівщини.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі ЛОО ПП «УДАР».

Члени КОДу на засіданні обговорили подальші дії на захист української мови та затвердили документ про послідовність дій з визначенням єдиного кандидата. Зокрема, за попередньою домовленістю, до 30 серпня всі кандидати повинні пройти люстрацію, а 1 жовтня на кожному окрузі повинен залишитися єдиний кандидат від КОДу.

Вчора публічну люстрацію в рамках КОДу пройшли п’ятеро депутатів-мажоритарників: Оксана Юринець, Лариса Федорів, Андрій Кіт, Ігор Самардак та Іван Щепанкевич, яких на округи Львівщини затвердив з’їзд «УДАРу», що відбувся у Києві 1 серпня. Раніше подібну процедуру люстрації Львівським КОДом пройшов ще один висуванець партії Кличка, генеральний продюсер телеканалу ZIK Дмитро Добродомов.

Представники об’єднання «За Батьківщину» проігнорували засідання Комітету, незважаючи на те, що минулого понеділка були оприлюднені прізвища кандидатів у депутати від об’єднаної опозиції на всіх округах Львівської області.

 

Загрузка...
п'ятниця, 3 серпня, 2012, 11:21 Влада

Об’єднання «За Батьківщину» проігнорувало засідання львівського КОДу. Тим самим показавши, що вони не готові до публічної люстрації своїх кандидатів-мажоритарників.

Про це повідомляють журналісти телеканалу ZIK.

У четвер на засіданні львівського КОДу представників від об’єднання «За Батьківщину» не було. Щоправда, приходив обласний депутат Юрій Підлісний, але через декілька хвилин передумав і покинув залу.

Нагадаємо, у понеділок «Батьківщина» назвала прізвища кандидатів у депутати на всіх округах Львівщини. За попередньою домовленістю, у Комітеті опору диктатурі кандидати від опозиції мають пройти попередню люстрацію, а після соціологічного опитування на кожному окрузі повинен залишитися єдиний кандидат від опозиції.

Однак, відсутність делегатів від об’єднання «За Батьківщину» не зупинило роботу Комітету опору диктатурі. На засіданні обговорили подальші дії на захист української мови. Члени КОДу затвердили документ про послідовність дій з визначенням єдиного кандидата. До 30 серпня всі кандидати мали б пройти люстрацію, а 1 жовтня на кожному окрузі мав би залишитися єдиний кандидат.

Також публічну люстрацію пройшли ще шестеро прендентів: Павло Бернацький з Партії захисникі вітчизни та «ударівці»: Оксана Юринець, Людмила Федорів, Андрій Кіт, Ігор Самардак та Іван Щепанкевич. Нагадаємо, що всі кандидати-мажоритарники пройшли аналіз руху «Чесно», в результаті якого двох мажоритарників від УДАру замінили.

ищу работу в Одессе маляром, sinoptik, тесты бесплатно без регитрации, David Tennant, http://avtosale.ua/
середа, 25 липня, 2012, 16:39 Львів

Попри те, що на вчорашньому засіданні Львівського комітету опору диктатурі не з’явилися представники Об’єднаної опозиції, він працює у звичному режимі та продовжує люструвати потенційних узгоджених кандидатів у народні депутати до Верховної Ради.

Відсутність об’єднаних опозиціонерів Львівщини на засіданні КОДу викликало різке невдоволення серед учасників. Адже Об’єднана опозиція досі не висунула своїх претендентів в узгодженого кандидата від округу. І вони не пройшли люстрацію Львівським КОДом. А це робить неможливим висунення єдиних опозиційних кандидатів на округах.

«Заяви представників «Свободи», заяви Об’єднаної опозиції говорять про одне: ми не збираємося домовлятися, ми домовилися у форматі 1+1. А це означає, що всі решта партії, організації, всі решта рухи, люди, висуванці, є поза опозицією. Тобто ми є головні опозиціонери», – розповідає Андрій Мисик, перший координатор Львівського КОДу.

Учасники Львівського КОДу стверджують: ігнорування домовленостей зі сторони об’єднаної опозиції не є причиною припинення його діяльності.

«Постійно йдеться про те, чи законні наші рішення, чи не законні. Я хочу нагадати, про що ми домовлялися – засідання є легітимними, коли є більше половини учасників. Сьогодні є більше половини», – заявив Ростислав Новоженець, голова Львівського осередку УРП. За його словами, якщо представники об’єднаної опозиції не беруть участь у прийняті рішень КОДу – це не впливає на його діяльність.

Депутат Львівської обласної ради Олесь Старовойт стверджує: «Ми повинні у будь-якому випадку зберегти КОД. Ми повинні знайти для себе спосіб, якщо ми не зможемо висунутим єдиного кандидата, то як тільки КОД може зійтись на комусь одному на окрузі. Тоді від КОДу підтримати на цьому окрузі найкращого з нашої точки зору спільного кандидата».

понеділок, 2 липня, 2012, 12:04 Львів

Останнє засідання Львівського КОДу, не зважаючи на його бурхливість, закінчилося все-таки достатньо конструктивно, оскільки знайшли певне рішення, яким чином прийняти документ щодо правил визначення єдиного кандидата.

Про це сьогодні у коментарі IA ZIK повідомив депутат Львівської облради від «Нашої України» Олександр Старовойт.

«Більшість політичних сил підписалися під ним. Зараз треба буде провести переговори з тими, які не підписалися, вислухати, якщо є зауваження», – сказав він.

Також, за словами Старовойта, далі продовжується заслуховування можливих кандидатів у депутати по мажоритарних округах Львівщини.

«І останнє засідання показало, що це не є формальність, що КОД до цього дуже серйозно підходить. Йдуть бурхливі дискусії і, як мінімум, звертається увага кандидатів на певні речі, за які вони повинні дати пояснення для суспільства. Тобто це дуже позитивний процес. Якщо він навіть не дасть тотального результату, то він дасть, принаймні, серйозний локальний результат на Львівщині. І можна буде говорити про те, що Львівщина все-таки дещо по-іншому підійшла до цього виборчого процесу, ніж загалом Україна», – зазначив депутат.

Водночас він сказав, що не всі політичні сили підписалися під порядком визначення єдиного кандидата від КОДу. «Видається, що цей документ є достатньо довершеним, там враховано всі зауваження, він дійшов уже повного компромісу. І для мене доволі дивно, що його не хочуть підтримати кілька політичних сил. Але я вважаю, що вони передумають, тому що їм це так само потрібно. Адже якщо в них буде кандидат, який не пройде КОД, то їм буде важко пояснювати, чому саме цей кандидат іде від об’єднаної опозиції», – заявив Старовойт.

Нагадаємо, під час останнього засідання Львівського КОДу відбулась суперечка між представниками об єднання «За Батьківщину» та рештою опозиціонерів. «За Батьківщину» вимагало змінити порядок денний та координатора – Володимира В’язівського, оскільки «Наша Україна» на центральному рівні була виключена з КОДу.

Також об’єднання «За Батьківщину» відмовилося приймати затверджені критерії відбору єдиного кандидата-мажоритарника, запропоновані КОДом раніше. А керівник обласного штабу Степан Кубів взагалі покинув залу.

Однак дві політичні партії з об’єднання «За Батьківщину» – «Народна самооборона» і «За Україну» – цей документ таки підписали.

Наступне засідання КОДу заплановане на середу, 17.00.

реклама
реклама
2016-02-08 14:09:52