четвер, 16 лютого, 2012, 12:07 Львів
На вокзалі й аеропорту у Львові встановлять інформаційно-туристичні пункти

Два інформаційно-туристичні пункти міського Центру туристичної інформації мають з’явитися незабаром про вході до Львівського залізничного вокзалу та аеропорту.

Про це на засіданні постійної депутатської комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму Львівської міськради повідомила очільниця управління туризму департаменту «Євро-2012» ЛМР Галина Гриник.

Галина Гриник клопотала перед депутатами про погодження видатків управління туризму на 2012 із врахуванням нового штатного розпису для Центру туристичної інформації, який має збільшитися на 6 осіб, котрі обслуговуватимуть два згаданих ІТП на залізничному та повітряному вокзалах Львова.

«Із керівництвом залізничного вокзалу ми вже домовилися про місце оренди. Вони готові надати нам безкоштовно до липня площу для облаштування пункту праворуч при виході із вокзалу в місто. В аеропорту, сподіваюся, це також буде вигідне для туристів місце – біля виходу із терміналу. Вже два місяці ми стажуємо людей для роботи в ІТП, на влаштування роботи котрого на вокзалі до березня нам потрібно 25 тис. грн. Також мусимо передбачити кошти на збільшення штатного розпису з розрахунку, що зарплатня працівника ІТП становитиме із окладом у 2 тис. грн без відрахувань податків, фондових та страхових внесків. Працюватимуть в ІТП позмінно без вихідних від 9.00 до 20.00.- (це пов’язано із активністю прибуття потягів та літаків). Ці ІТП, як і загалом міський Центр туристичної інформації, будуть максимально наближеними до користувача осередками отримання різноманітної інформації, яка необхідна під час перебування в нашому місті. Працівники ІТП радитимуть, де можна зупинитися, поїсти, як доїхати до того чи іншого об’єкту, де, як і що можна подивитися у Львові цікавого. Це допомагає екскурсантам оптимально спланувати своє дозвілля, швидше зорієнтуватися серед пропозицій, спрямованих на туристів», – розповіла Галина Гриник.

Нагадаємо, відкриття Центру туристичної інформації відбулось за фінансової підтримки Європейського Союзу 2 вересня 2009 року у межах реалізації проекту «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові» Програми Добросусідства INTERREG IIIA/ TACIS CBC Польща – Білорусь – Україна. Після реалізації згаданого проекту робота Центру відбувається за парадигмою існування львівських комунальних підприємств.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 20:21:15