п'ятниця, 9 грудня, 2011, 15:03 Львів
Міжнародний аеропорт «Львів» розпочинає рекрутингову кампанію

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» розпочинає масштабну рекрутингову кампанію. З цією нагоди 14 грудня з 11.00 до 19.00 в актовому залі Львівського національного університету (вул. Університетська, 1) відбудуться відкриті інтерв’ю зі всіма.

Запрошують усіх, хто має бажання працювати в новому львівському терміналі, – повідомила ЗІКу прес-служба Львівської міської ради із посиланням на ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

«Новий термінал відповідає усім міжнародним стандартам і рівень надання послуг також буде відповідним. Основною вимогою до всіх кандидатів є володіння англійською мовою. Окрім того, є вікове обмеження – щоб працювати у команді ДП «Міжнародний аеропорт «Львів», мінімальний вік повинен становити 21 рік. Ми запрошуємо на зустріч також молодих людей, які вже закінчили навчання у вищому навчальному закладі, та студентів, які отримають диплом не пізніше січня 2012 року», – розповіли у відділі операційної підготовки до переходу в новий аеропорт (ORAT), який координуватиме рекрутингову кампанію.

У середу, 14 грудня 2011 року, буде представлено всі вакансії. Кандидати повинні взяти з собою роздруковане резюме з фотографією.

Довідка.

ORAT – відділ операційної підготовки до переходу в новий аеропорт. Команда ORAT організовує тренінги та навчання для персоналу, проводить тести та випробовування з метою відкриття нового терміналу, успішного переходу та ефективного функціонування аеропорту у новій будівлі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 18:55:39