вівторок, 25 жовтня, 2011, 16:42 Львів
Усі служби Сихівського району поселили в одне приміщення

Сихівська районна адміністрація переїхала у нове приміщення. У будинку №66 на пр Червоної Калини зараз розміщена і районна адміністрація, і районний відділ соціального захисту.

Про це сьогодні йшлося на виїзному брифінгу.

«10 років тому був створений новий Сихівський район. Тимчасово адміністрацію посилили у дитячий садочоок. І лише зараз ця «тимчасовість» завершена і Сихівська райадміністрація переїхала в нове приміщення», – зазначив мер Львова А. Садовий. Тут також знаходиться і відділ соціального захисту. Заплановано, що сюди до кінця року переїде прокуратура Сихівського району і міліція району.

Загальна площа приміщень 1-3 поверхів – 1877,88 кв м. Генеральний підрядник, який виконував роботи з облаштування приміщення для Сихівської районної адміністрації – «Центр Комплекс».

«Це приміщення – це був довгобуд. Цього року на реконструкцію приміщень ми витратили 850 тис грн. Будівництво розпочалось ще 2001 року, але постійно бракувало коштів. Але цього року ми роботи закінчили. Якщо порахувати за 10 років, то у будівництво і ремонт приміщення вклали близько10 млн грн, – зазначив Садовий.

Об’єднати усі служби в одному приміщенні – це комфортно для мешканців. Він знає, що єбудинок синівської влади».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 14:57:25