середа, 19 жовтня, 2011, 10:19 Львів
Центр обслуговування мешканців Сихівського району переїхав у нове приміщення

До відома мешканців Сихівського району Львова. З 1 жовтня 2011 року Сихівська районна адміністрація переїхала у нове приміщення, що на проспекті Червоної Калини, 66.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ЛМР.

Відтак, Центр обслуговування мешканців Сихівського району розташований на першому поверсі Сихівської районної адміністрації у каб. №122, контактний телефон: 254 64 09.

Нагадаємо, що у Центрі обслуговування мешканців львів’яни можуть зареєструвати звернення, записатися на прийом до керівництва районної адміністрації, отримати юридичну консультацію.

Районні Центри обслуговування мешканців

Галицька районна адміністрація

вул. Ференца Ліста, 1, к. 10

т. 261-10-38

Шевченківська районна адміністрація

вул. Липинського, 11, к. 105

т. 230-09-27

Франківська районна адміністрація

вул. Ген. Чупринки, 85, к. 100

т. 237-30-38

Личаківська районна адміністрація

вул. К.Левицького, 67, к. 100

т. 254-62-04

Залізнична районна адміністрація

вул. Виговського, 34, к. 10

т. 295-82-36

Сихівська районна адміністрація

просп. Червоної Калини, 66, к. 122

т. 254-64-09

 

 

четвер, 4 лютого, 2016, 16:05 Львів

Депутати Львівської міськради на сесії 4 лютого затвердили ЛКП «Львівавтодор» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) для розміщення комплексу тоговельних павільйонів з метою перенесення туди ринку «Санта Барбара».

За відповідне рішення проголосувало 39 депутатів.

Як йдеться в ухвалі Львівватодору надали земельну ділянку площею 0,5928 га на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) у постійне користування, перевівши її із земель, що не надані у власність або користування, до земель житлової та громадської забудови.

ЛКП повинно забезпечити виготовлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку та зареєструвати їх у встановленому порядку.

Львівавтодор також зобов’язали укласти меморандум про співпрацю з товариством з обмеженою відповідальністю «Сихівська народна торгівля» та підприємцями, що здійснюють торговельну діяльність, з метою розміщення комплексу торговельних павільйонів на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8).

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 30 грудня надали ЛКП «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8). Йдеться про ділянку, куди перенесуть ринок «Санта-Барбара».

 

Загрузка...
понеділок, 18 січня, 2016, 15:21 Львів
Скріншот з відео
Скріншот з відео

У Львові на Сихові люди понад рік захищали площу перед школою від забудовника. Тепер тут – сквер, який назвали сквером Гідності. Його зробили доступним для всіх, зокрема, і для людей з особливими потребами.

Перед школою на Сихові планували збудувати чотириповерховий супермаркет. Люди знесли загородження, чергували, а ще зібрали гроші для облаштування скверу і натиснули на міську владу, щоб та допомогла. Разом з активістами групи «109» мешканці домоглися від міста дослухатися до людей з особливими потребами. Вперше у Львові поклали тактильну плитку.

На її закупівлю і будівельні роботи міськрада надала 700 тис. грн. Плитка із виступами попереджає незрячу людину про перешкоду, що слід зупинитися і пошукати перепону. А плитка у смужку вказує шлях. По тактильній плитці легше везти дитячий візочок.

Також у цьому сквері немає бар’єрних перешкод. Це дозволяє людям у візку самостійно пересуватися, пише «Радіо Свобода».

«Ми би хотіли, щоб було звичайною нормою те, що будь-який простір проектується для всіх людей. Не варто виділяти когось з вадами чи без вад. Ми будемо дотримуватись принципів універсального дизайну. Тобто, дизайну для всіх», – сказав активіст групи «109» Маркіян Максимюк.

Зазначимо, тактильну плитку в Україні виготовляє лише один виробник. Вона вдвічі дорожча, ніж звичайна, однак і стійка.

Зараз у Вінниці її почали класти на зупинках громадського транспорту. Тим часом у Львові активісти вимагатимуть зважати на потреби людей з певними фізичними вадами при проектуванні міського простору і облаштовувати територію, зручну для всіх львів’ян.

 

ищу работу проводника в Днепропетровске, погода у львові на завтра, гадание девичье, боевик Ярость, цены Тойота Аурион
середа, 30 грудня, 2015, 18:19 Львів

Депутати Львівської міськради на сесії 30 грудня надали ЛКП «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8). Йдеться про ділянку, куди перенесуть ринок «Санта-Барбара».

За відповідне рішення проголосувало 45 депутатів.

Як йдеться в ухвалі, Львівському комунальному підприємству «Львівавтодор» надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,65 га на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) для розміщення комплексу торговельних павільйонів з метою перенесення ринку за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

Керівник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Сергій Коровайник пояснив, що на цій ділянці будуть розміщені павільйони, які надаватимуть в оренду підприємцям. За його словами, в ухвалі передбачено документ, що врегульовуватиме взаємовідносини між Львівавтодором та торговцями.

Начальник юридичного відділу Гелена Пайонкевич додала, що на сьогодні існує попередня домовленість, що ринок перенесуть.

«Сподіваємося, що ми вирішимо цей конфлікт мирно, і нарешті, поставимо крапку у ньому», – сказала вона.

середа, 30 грудня, 2015, 17:18 Львів

Депутати Львівської міськради на сесії 30 грудня затвердили угоди щодо отримання додаткового кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку для закінчення робіт з будівництва трамвайної лінії на Сихів.

За відповідне рішення проголосувало 45 депутатів.

Зокрема, депутати затвердили дві угоди:

  1. Угоду про внесення змін та викладення у новій редакції кредитного договору від 27.12.2013, укладену між Львівським комунальним підприємством «Львівавтодор» (раніше відомим як Львівське комунальне автотранспортно-дорожнє підприємство № 1339) та Європейським банком реконструкції та розвитку від 23.12.2015.
  2. Угоду про внесення змін та викладення у новій редакції договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 27.03.2014 з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства «Львівавтодор», укладену між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку від 23.12.2015.

Начальник юридичного відділу міськради Гелена Пайонкевич нагадала, що минулого пленарного засідання депутати погодили додатковий кредит у 6 млн євро від ЄБРР для будівництва колектора при завершені будівництва трамвайної колії на Сихів.

«За правилами ЄБРР був підписаний договір, який набирає чинності виключно після затвердження Львівською міською радою», – пояснила Пайонкевич.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 17 грудня погодили умови додаткового кредиту у 6 млн євро для реалізації проекту продовження трамвайного маршруту №4 до Сихова.

 

реклама
реклама
2016-02-06 17:22:58