субота, 15 жовтня, 2011, 13:46 Львів
Призначено начальника головного управління Держкомзему у Львівській області

Учора, 14 жовтня, колективу, керівникам територіальних управлінь Держкомзему Львівщини було представлено, згідно наказу Держкомзему, начальника головного управління Держкомзему у Львівській області Степана Ярмуса.

У перший робочий день на посаді керівника Держкомзему Львівщини Степан Ярмус здійснив робочу поїздку до Сокальського району, одного з найбільших сільськогосподарських районів області. Відбулись зустрічі з керівництвом району, керівник Держкомзему Львівщини ознайомився з роботою районного управління, зокрема якістю умов праці, стану приміщень, видачі державних актів. Про це ЗІКу повідомили у Держкомземі у Львівській області.

Також він побував у селі Варяж, де вручив державні акти на землю сім’ї фермера Ігоря Кінаха, вислухав проблеми землекористування, в подальшому пообіцяв особисту підтримку господарю щодо земельних питань. До речі, сім’я в Ігоря Кінаха справді велика,  вони з дружиною виховують дванадцять дітей.

 

четвер, 28 січня, 2016, 16:25 Економіка
Фото: lb.ua
Фото: lb.ua

На Львівщині зареєстровано майже 11,5 тис. заяв учасників АТО про надання земельних ділянок.

Про це 28 січня повідомила в.о. начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Оксана Ткачук під час звіту про роботу департаменту за 2015 рік.

Надано 6010 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Прийнято 2252 розпорядження, рішення про затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок. З них найбільше землі надано під садівництво – 1710, під будівництво – 410, для ведення особистого селянського господарства – 118, для дачного будівництва – 15.

Надійшло 2429 звернень щодо надання землі під будівництво від учасників АТО – мешканців Львова. Розподілено 149 ділянок.

Окрім того, закуплено 70 квартир для сімей загиблих учасників АТО та бійців-інвалідів І-ІІ групи на суму 43,2 млн грн.

 

Загрузка...
четвер, 28 січня, 2016, 10:18 Львів
 Копії документів, які можуть уміститися в декілька томів.
Копії документів, які можуть уміститися в декілька томів.

До власкора IA ZIK звернувся сьогодні, 28 січня, мешканець села Берегове Мостиського району Львівської області – 60-річний Богдан Мартинець з проханням надати гласності його земельній проблемі, яку не може вирішити ні в сільраді, ні за допомогою судів ще з 2013 року.

За словами Богдана Мартинця, судові засідання зриваються через те, що в Мостиський районний суд Львівської області не з’являються представники Берегівської сільської ради: так сталося і 26 січня цього року.

«У черговій позовній заяві я ще торік, 10 вересня, повідомив Мостиський районний суд про те, що Берегівська сільська рада всупереч Земельному кодексу України, по суті своїх обов’язків не виконала, а на кожну заяву надавала формальну відписку. Тому мені довелося просити суд про визнання бездіяльність Берегівської сільської ради Мостиського району Львівської області при вирішенні земельного спору про межу земельних ділянок між будинками №50 та №51 на вулиці Миру, у селі Берегове», – інформує IA ZIK мешканець села Берегове Мостиського району Львівської області Богдан Мартинець, який свою розповідь журналісту проілюстрував копіями документів, які можуть уміститися в декілька томів.

 

 

работа в Одессе косметологом, сюда, сновидения, Страсти Дон Жуана, Фольксваген Гольф в Сумах
понеділок, 25 січня, 2016, 16:59 Львів

На Львівщині посадовець незаконно передала у приватну власність земельні ділянки поблизу Карпат. Внаслідок злочинних дій землевпорядника сільради понад гектар державних земель опинились в руках приватних осіб. Державі завдано збитків на мільйон гривень. Посадовцю повідомлено про підозру.

Про це 25 січня передає департамент захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) та слідчого управління (СУ) Національної поліції України у Львівській області встановили, що у 2007 – 2008 роках землевпорядник однієї з сільрад на підставі рішення сесії розглядала технічну документацію з відведення у приватну власність громадян 13 земельних ділянок загальною площею понад один гектар.

Без встановлення фактичного місця розташування ділянки, її цільового призначення, посадовець підписала акт встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок, а також власноручно написала та підписала необхідні довідки. Після чого надала пакет підготовлених документів на підпис голові селищної ради. Відповідно актів та довідок, дані земельні ділянки розміщені в межах населеного пункту. Але насправді всі ділянки розташовані за його межами.

Відповідно до земельного законодавства (станом на 2008 рік) виділена земля належала до земель державної власності, тому могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування.

На підставі фіктивних документів, землі держави опинились в руках приватних власників.

Державі завдано збитків на один мільйон гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України, накладено арешт на незаконно зайняті земельні ділянки.

Слідчим управління посадовцю оголошено про підозру.

Зловмисниці загрожує покаранням у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

 

п'ятниця, 22 січня, 2016, 15:15 Події

Співробітники СБУ викрили оборудки з відшкодуванням податків та придбанням сільськогосподарських земель у районі проведення АТО.

Про це інформує прес-центр СБУ.

Спільно з фіскальною службою СБУ виявила механізм протиправного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) одній з комерційних структур, розташованих у Краматорську.

Бізнесмени уклали низку фіктивних угод з фірмою, яка є платником ПДВ. Це дало їм підстави задекларувати та подати для відшкодування з держбюджету податку понад 1 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Крім того, в Артемівську на Донеччині співробітники спецслужби викрили незаконний продаж земель сільськогосподарського призначення фірмі, яка зареєстрована іноземними юридичними особами.

Місцевий приватний нотаріус, порушуючи чинне українське законодавство, оформив договір купівлі іноземцями 84 га сільгоспземель на території Яковлівської сільської ради.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

реклама
реклама
2016-02-06 17:17:43