середа, 31 серпня, 2011, 11:08 Людина
Мер Нововолинська «прикрив» кабельного мовника, який транслював ZIK

Цієї середи, 31 серпня, героєм проекту журналістських розслідувань «Хто тут живе?» буде мер Нововолинська Віктор Сапожніков. Вочевидь, «герою мимоволі» не надто подобається така прискіплива увага журналістів до його персони. Напередодні виходу програми в ефір нашвидкуруч приймається рішення про виселення із займаних приміщень місцевого кабельного мовника «Львівська жінка», котрий єдиний з-поміж інших у місті транслював телеканал ZIK.

«Львівська жінка» – приватне підприємство, яке забезпечувало кабельним телебаченням 70% Нововолинська. Вочевидь, у Віктора Сапожнікова є важливі підстави для того, аби усіма методами блокувати трансляцію телепроекту «Хто тут живе?» на кероване ним місто.

«Львівська жінка», за словами керівника підприємства Ігоря Желізка, стала жертвою рейдерської атаки. На базі підприємства, за дивних обставин, племінник міського голови Борис Очеретко та права рука мера Віктор Ярема створили інше підприємство – ТТі. До рук новоствореного підприємства, за активної підтримки одного з міських управлінь, перейшли і абоненти «Львівської жінки», і техніка, і навіть трудовий колектив.

«Віктор Ярема – права рука Сапожнікова у вирішенні бізнесових справ. Ні для кого не є секрет, що Сапожніков має потужний бізнес у багатьох галузях. Займаючи посаду міського голови, він не може напряму займатися бізнесом, тому зрозуміло, що хтось виконав за нього обов’язки», – розповіла директор Нововолинської філії кабельного телебачення «Львівська жінка» Ірина Лузанчук.

Знаково, що на час виходу «Хто тут живе?» в ефір «Львівська жінка» залишилася без приміщення і необхідної техніки. Виселення підприємства з орендованого приміщення відбулося саме у той момент, коли Львівський апеляційний суд ухвалив рішення… зупинити виселення «Львівської жінки»!

Віктором Сапожніковим програма продовжує розповідати про міських голів.

Мер Нововолинська, інженер-будівельник за фахом, у міській раді працює вже 25 років. На посаді міського голови – четвертий термін.

За цей час родина Сапожнікових стала найвпливовішою родиною в місті. Гість програми, на відміну від попереднього гостя програми – екс-мера Самбора Зоряна Попадюка, вже встиг звести декілька маєтків.

Програма журналістських розслідувань «Хто тут живе?». Уся правда про чиновників, депутатів, суддів та правоохоронців. Середа, 31 серпня о 21:30 на телеканалі ZIK.

P.S. Для мешканців Нововолинська, які позбавлені можливості переглянути програму «Хто тут живе?» на кабельному телебаченні – дивіться програму в прямому ефірі на сайті телеканалу http://www.tv.zik.ua/index/onlinetv  – в он-лайн-режимі.

До гостя програми можна звернутись під час прямого ефіру за телефоном – 0-800-501-945, та поставити запитання он-лайн на сайті www.tv.zik.ua або www.zik.ua. Протягом усього ефіру будуть активовані спеціальні банери, клікаєте на них, заповнюєте форму і пишете своє запитання, яке ведучий програми обов’язково зачитає в прямому ефірі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:32:17