середа, 3 серпня, 2011, 11:57 Західна Україна
Прокуратура порушила щодо волинських митників кримінальну справу

Прокуратура Волинської області порушила кримінальну справу стосовно службових осіб правоохоронного органу – митного поста «Луцьк» Волинської митниці за фактом зловживання владою та службовим становищем шляхом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам і підрив авторитету держави за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Про це ЗІКу повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Встановлено, що службові особи митного поста «Луцьк» Волинської митниці, як працівники правоохоронного органу, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби, внесли завідомо недостовірні дані до офіційного документу – акта про проведення митного огляду товарів, що переміщуються, відомості про те, що до митного оформлення подано кузов для автомобіля «Фольксваген Туарег», хоч як посадовці, достовірно знали, що до митного оформлення подано повністю укомплектований транспортний засіб – автомобіль цієї марки.

Працівники митного поста «Луцьк» не вжили заходів для припинення контрабанди товарів і порушення митних правил, випустили товар у вільний обіг, внаслідок чого до бюджету не сплачено митних платежів на суму 108,4 тис грн.

У справі триває досудове слідство. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-20 15:32:55