четвер, 16 червня, 2011, 14:02 Людина
Укрпошта затвердила графік роботи поштових відділень на 28 червня

Укрпошта затвердила графік роботи поштових відділень на 28 червня 2011 року – День Конституції України. Під час офіційного вихідного дня поштовики, як завжди, забезпечуватимуть своєчасне оброблення, перевезення та доставку поштових відправлень, здійснюватимуть виплати пенсій та грошової допомоги.

Про це сьогодні, 16 червня, ЗІКу повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Відтак, задля надання населенню якісних послуг поштового зв’язку 28 червня 2011 року працюватимуть:

з 07.00 до 13.00 – Мукачеве (Закарпатська дирекція);

з 08.00 до 13.00 – Сватове 1 (Луганська дирекція);

з 08.00 до 14.00 – Вінниця 50 (Вінницька дирекція).

з 08.00 до 15.00 – Феодосія (Кримська дирекція) та Харків 1 (Харківська дирекція);

з 08.00 до 16.00 – Харків 52 (Харківська дирекція);

з 08.30 до 20.30 – Львів 23 (Львівська дирекція);

з 09.00 до 13.00 – Ужгород (Закарпатська дирекція);

з 09.00 до 14.0 – Суми 30 (Сумська дирекція) та Херсон 3 (Херсонська дирекція);

з 09.00 до 15.00 – Донецьк 1 (Донецька дирекція), Сімферополь поштамт (Кримська дирекція), Львів – поштамт (Львівська дирекція), Полтава (Полтавська дирекція);

з 09.00 до 16.00 – Ялта, Алушта (Кримська дирекція), Луганськ 1 (Луганська дирекція),;

з 09.00 до 19.00 – Київ 1 (Київська міська дирекція);

з 10.00 до 14.00 – Луцьк 25 (Волинська дирекція), Чернівці 8 (Чернівецька дирекція);

з 10.00 до 15.00 – Житомир 14 (Житомирська дирекція), Севастополь 11 (Севастопольська дирекція), Київ 2, Київ 160, Київ 58, Київ 150 (Київська міська дирекція);

з 10.00 до 16.00 – Кіровоград 6 (Кіровоградська дирекція);

з 11.00 до 16.00 – Львів 6 (Львівська дирекція);

з 00.00 до 24.00 – Київ 31 (Київська міська дирекція).

середа, 27 січня, 2016, 13:44 Львів
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

«Укрпошта» на Львівщині збудує логістичний сортувальний центр. Новозбудований центр обслуговуватиме вісім областей Західної України та дозволить суттєво скоротити терміни пересилання кореспонденції і вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Зараз у такому центрі є надзвичайна потреба. Кількість посилок, які відправляють громадяни зростає, електронна комерція сьогодні розвивається дуже швидкими темпами. «Укрпошті» не просто підлаштуватися до таких умов, адже теперішні сортувальні центри розташовані в приміщеннях, що були зведені ще на початку минулого століття. Завдяки новозбудованому центру клієнти «Укрпошти» зможуть значно швидше отримувати посилки, передплачені газети, журнали та іншу кореспонденцію», – повідомила заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

Ірина Гримак також підкреслила, що це буде сортувальна лінія європейського зразка, сучасна та максимально комп’ютеризована, яка також стане своєрідним центром сортування та передавання пошти для наших сусідів із Європи.

Для будівництва центру у селі Пасіки-Зубрицькі, що у Пустомитівському районі уже виділено земельну ділянку. Вартість будівництва становить кілька мільйонів євро. До речі, міжнародні фонди позитивно ставляться до даного проекту і готові надати фінансування.

 

Загрузка...
вівторок, 26 січня, 2016, 17:02 Львів

Львівська облрада звернулася до в.о. гендиректора державного підприємства «Укрпошта» щодо перевірки діяльності Миколи Ростова на посаді в.о. директора Львівської дирекції «Укрпошти».

Це звернення підтримав 61 депутат на сесії 26 січня.

Як зазначається у зверненні, за період керівництва Львівською дирекцією М.Ростов відзначився низкою порушень та конфліктних ситуацій, що викликали соціальну напругу в суспільстві.

«Так, у Львівській дирекції Ростов М.В. почав свою роботу із перешкоджання волонтерській діяльності, скерованій на допомогу учасникам АТО, яка була налагоджена його попередниками, виселення волонтерів із приміщення «Укрпошти», звільнення працівників з роботи та створення умов для звільнення з особистих мотивів», – йдеться у зверненні.

Депутати Львівщини вказують, що щодо діяльності М.Ростова на посаді в.о. директора Львівської дирекції «Укпошти» відкрито кримінальні провадження, встановлені факти порушень у його діяльності перевірками Територіальної державної інспекції з питань праці. Депутати вказали, що процеси реорганізації, запроваджені Ростовим, викликали багато проблем щодо скорочення працівників, зменшення якості надання поштових послуг.

Львівська облрада просить провести всебічну перевірку діяльності керівника Львівської дирекції «Укрпошти» та в разі необхідності звільнити його з посади.

 

работа Одесса домработница, погода в Верхней Кринице, тести для девочек, Elliott Gould, ЛуАЗ 969 Харьков
понеділок, 18 січня, 2016, 15:03 Економіка
Фото: torange.biz
Фото: torange.biz

Із 1 січня 2016 року ПАТ «Державний Ощадний банк» та УДППЗ «Укрпошта» запровадили додаткову комісію для мешканців Львівської області, яка стягується при оплаті за спожитий газ.

Про це повідомляє прес-служба постачальника газу «Львівгаз збут».

Це комісійний збір запроваджений установами за надання своїх послуг. Тому постачальник газу на їх розмір не впливає. Адже ТОВ «Львівгаз збут» також продовжує сплачувати держабанку та пошті комісію за прийняття платежів, розмір якої встановлений законодавством.

На сьогодні розмір комісії, яку підприємство повинно сплачувати банку становить 0.3% від суми платежу споживача. Саме така частка комісійного збору була визначена Кабміном у постанові №792 «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природній газ». Однак, «Ощадбанк» та «Укрпошта» відмовилися в подальшому співпрацювати на умовах визначених урядом, встановивши таким чином власний комісійний збір. Тобто, комісія стягується банками не за те, що люди розраховуються за спожитий природний газ, а за послуги, які надають ці установи споживачам газу під час здійснення оплати.

«Вартість постачання природного газу соціальним категоріям споживачів обмежує Кабмін. Мова йде про населення та релігійні організації. За ці послуги сьогодні компанія в середньому отримує 8 копійок за 1 м куб. Власне, половина з цієї суми скеровується на оплату комісії банків та платіжних сервісів за обслуговування платежів. Решту коштів, які отримує постачальник, йдуть на організацію роботи з обслуговування споживачів та облік газу», – розповіла директор ТОВ «Львівгаз збут» Марія Прохоцька.

У «Львівгазі» додали, згідно з урядовим документом, оплата послуг за обслуговування уповноваженим банком поточних рахунків із спеціальним режимом використання, які відкриті газопостачальними підприємствами, здійснюється такими газопостачальними підприємствами виключно з їх поточних рахунків, які не є поточними рахунками із спеціальним режимом використання, у розмірі, що не перевищує 0,3 відсотка загальної суми коштів, що надійшли від споживачів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті газопостачальними підприємствами.

 

понеділок, 7 грудня, 2015, 18:36 Київ

Рятувальники у понеділок ліквідували пожежу на території Головного навчального центру «Зелена Буча» УДППЗ «Укрпошта», що у Київській області.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«7 грудня о 13:10 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу на території Головного навчального центру «Зелена Буча» УДППЗ «Укрпошта», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що був повністю охоплений вогнем майданчик відпочинку, який розташований на території зазначеного об’єкта.

«О 14:07 пожежу було локалізовано, а о 15:05 – ліквідовано. До ліквідації залучалось 2 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу. Вогнем знищено внутрішнє та зовнішнє облицювання стін та стелі по всій площі», – йдеться у повідомленні.

Попередньою причиною виникнення пожежі могло стати порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів. Потерпілих та загиблих внаслідок події немає.

реклама
реклама
2016-02-08 07:48:29