середа, 8 червня, 2011, 17:09 Львів
«Хто тут живе?»: екс-керівник ДАІ встигає і на суд, і на будівництво нічного клубу

Небачене поєднання двох цілком протилежних занять виявила команда програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?» телеканалу ZIK. Журналісти з’ясували подробиці про теперішнє перебування колишнього начальника Львівського відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи (ВРЕР) ДАІ (раніше – МРЕВ ДАІ) Ігоря Клепача.

Екс-начальника з кабінетного крісла перевели у СІЗО. На даний момент його випустили під підписку про невиїзд, і колишньому службовцю інкримінують перевищення службових повноважень – незаконну видачу водійських прав 20 громадянам України з інших областей і 703 іноземцям. Також підозрюють, що через дії полковника І. Клепача держава не отримала понад 40 млн. грн. Прокуратура вже передала справу до Шевченківського суду: екс-начальнику загрожує щонайменше 5 років позбавлення волі.

Втім, п. Клепач часу не гає. Як виявилось під час журналістського розслідування «Хто тут живе?», він будує у Жовкві нічний клуб «Парк». Хоча офіційно цей клуб належить колишній дружині І. Клепача – Наталії, з якою вони хоча й розлучились, але продовжують займатись спільним бізнесом.

Подробиці цієї справи – дивіться у програмі журналістських розслідувань «Хто тут живе?», 8 червня о 21:30 на телеканалі ZIK.

Цього разу героями програми «Хто тут живе?» стануть працівники Львівського відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи (ВРЕР) ДАІ. Глядачі дізнаються, як вони поєднують роботу в державній структурі з приватним бізнесом! Чи зважаться вони прийти у студію, щоб відповісти на питання ведучого та телеглядачів?

Також у програмі ви почуєте відповіді на такі питання:

• Чи кожен правоохоронець може дозволити собі продюсувати заслужену артистку України?

• Як працівники ВРЕР УДАІ ГУ МВСУ у Львівської області обдурили державу на 45,5 млн грн?

«Хто тут живе?» пропонує Вам висловити свою думку та пропозиції щодо фігурантів. Телефонуйте до редакції програми (032) 247 50 44, з 10:00 до 18:00.

Щоб приєднатися до розмови у студії, потрібно зателефонувати за номером

(032) 247 34 47. 

Програма журналістських розслідувань «Хто тут живе?» розкриває усю правду про чиновників, депутатів, суддів і правоохоронців щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK. Усі проекти телеканалу ZIK на сайті www.tv.zik.ua.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 14:57:12