вівторок, 18 січня, 2011, 9:08 Західна Україна
На Рівненщині – нові кадрові призначення

Згідно з розпорядженням Президента України Віктора Януковича головою Демидівської райдержадміністрації призначено Володимира Вінічука.

Про це повідомили власкору ЗІКу з прес-служби Рівненської обласної державної адміністрації.

Вінічук Володимир Дмитрович народився 2 листопада 1953 року у селі Товпижин Млинівського району. Освіта вища, у 1982 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Працював за спеціальністю на різних посадах: техніком-лісоводом, інженером з охорони і захисту лісу, помічником лісничого, лісничим, директором лісгоспу. У 1994 році обраний головою Млинівської райради. Згодом був призначений на посаду голови Млинівської районної державної адміністрації. З 2000 року – голова Ради Федерації, голова Федерації профспілок Рівненської області. З листопада 2010 року і до сьогодні – заступник голови Демидівської районної ради. Заслужений працівник сільського господарства України. Депутат Демидівської районної ради VI скликання.

Попереднього очільника району Миколу Панчука торік у грудні було обрано головою райради, тому донині посада голови Демидівської райдержадміністрації залишалася вакантною.

За інформацією прес-служби ОДА, першочергово працюватиме новий керівник Демидівського району над вирішенням нагальних проблем громади: ремонтом доріг, реконструкцією очисних споруд, водопроводу та водовідведення, розвитком соціальної сфери району. Також один з пріоритетів буде вирішення проблеми зайнятості населення та створення нових робочих місць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:33:08