вівторок, 28 вересня, 2010, 10:45 Львів
ТРК «Люкс» хоче переконати нас, що Садовий святий, – Писарчук

Ще зовсім недавно Львовом гуляли плітки про те, що Садовий з Димінським домовились відібрати у Писарчука ринок «Південний». Публікації на одному з інтернет-сайтів, який неофіційно належить чинному меру Львова Андрію Садовому, з розряду таких пліток.

Про це ЗІКу повідомив народний депутат, голова ЛОО Партії регіонів Петро Писарчук. Так він прокоментував публікацію «Дим без вогню», яка з’явилася на одному з львівських інтернет-сайтів.

«У ложі на футболі разом з Петром Петровичем сидів не я, а пан Садовий. Шкода, що цього не побачив автор цієї замовної статті», – зазначив Писарчук.

Він вважає, що звідки би не був родом Петро Димінський, але правда полягає в тому, що він самотужки вже не один рік тягне львівські «Карпати» і робить це непогано, адже ця команда буде грати в Парижі.

«Коли ще щось подібне було в історії львівського футболу? Цим треба гордитися не тільки львів’янам, а й рейтинговому кандидату на посаду мера», – сказав Петро Писарчук.

«Але якби ще й цей кандидат-мер не вставляв палки в колеса розвитку львівського футболу, не затівав віртуальні проекти з будівництва стадіонів, на яких відмиває шалені кошти, а вклав дещицю накраденого у розвиток галицького футболу, то наші «Карпати» точно давали би фору не тільки «Шахтарю» чи «Динамо» (Київ), а й європейським клубам», – додав він.

На думку Писарчука, телеканал ZIK є більш об’єктивним, ніж ТРК «Люкс». «Принаймні, ТРК «Люкс» намагається переконати нас, що Садовий святий, а львів’янам живеться, як у раю. На ZIK хвалебних од на адресу Димінського я не бачу. Особисто мені на ТРК «Люкс» навіть за гроші не пробитися, а без грошей вони пнуться змалювати з мене такого собі нікчему і невдаху. Бог їм суддя!», – сказав він.

Водночас Писарчук наголосив, що глядачі самі розберуться, що їм дивитись і чому вірити. «Але як би не старалися політтехнологи приплести телеканал ZIK до Партії регіонів, марно стараються, бо є правда, яку ні за гроші не купиш, ні до партійності не прив’яжеш», – підкреслив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 14:58:29