вівторок, 28 вересня, 2010, 12:32 Влада
Тернопільська облрада відстоюватиме Почаївську лавру у суді

Тернопільська обласна рада подаватиме апеляцію на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду у справі Почаївського храмового комплексу.

Про це заявив голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

«Силові органи дали чітко зрозуміти, що найвищому представницькому органу Тернопілля, обраному громадою краю, зась до духовних святинь краю, до історичних пам’яток, до скарбниці нашого минулого, сьогодення та завтрашнього дня.

Безперечно, обласна рада подаватиме апеляцію, але вже зараз можна передбачити, яким буде рішення, адже його ухвалення, вочевидь, лежить не у правовій площині, а політичній. Але хочу висловити чітку позицію – українські святині мають належати українському народові», – зазначив голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

22 вересня Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора Тернопільської області про визнання незаконним та скасування рішень сесій Тернопільської обласної ради від 27 серпня 2009 року №745 «Про створення тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в м. Почаєві УПЦ Московського патріархату, а також дотримання земельного і міграційного законодавства», від 11 лютого 2010 року № 856 «Про інформацію тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в м. Почаєві УПЦ Московського патріархату, а також дотримання земельного і міграційного законодавства» та від 11 лютого 2010 року № 882 «Про клопотання Свято-Успенської Почаївської Лаври (м. Почаїв Кременецького району) від 10 листопада 2009 року № 64 щодо надання гірничого відводу на користування Почаївським родовищем будівельних пісків Кременецького району», повідомила «Тернопільська правда».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:14:54