вівторок, 10 серпня, 2010, 11:40 Західна Україна
Музичні гурти дадуть концерт у поїзді Рахів-Івано-Франківськ

28 серпня на Прикарпатті буде творче вторгнення у пасажирський транспорт

28 серпня мистецька формація «Форумс» та гурт «КораЛЛі» зроблять творче вторгнення у потяг місцевого сполучення Рахів-Івано-Франківськ. Там відбудеться еко-мистецька акція «Карпатський потяг для відчайдухів», – повідомив ЗІКу 10 серпня голова молодіжної мистецької формації «Форумс» Микола Джичка.

Організатори намагатимуться привернути увагу людей до вивозу пластику з регіонів, де немає сховищ, підприємств для його переробки та налагодженої системи вивозу. У потязі виступлять музичні гурти «КораЛЛі», «Пан Пупец», «Пропала Грамота» та «OT VINTA». А також покажуть фотороботи, які зображають драматичну ситуацію засмічення Карпат. «Наразі у нас вже є фотографії жахливого сміттєзвалища у Верховині. – каже Микола Джичка. – До початку акції ми ще збільшимо фотоколекцію. У нас працює гаряча лінія – прикарпатці телефонують, а вже згодом ми виїжджаємо і знімаємо все на плівку».

Також з 15 до 30 серпня на територіях автовокзалів і станціях залізничного транспорту організатори розмістять ящики-контейнери для пластикових відходів.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-25 11:39:39