середа, 7 липня, 2010, 14:11 Львів
Консульство Республіки Польща у Львові впроваджує e-konsulat

Наступного тижня Генеральне консульство Республіки Польщі у Львові організовує зустріч підприємців великих фірм, таких, як Кредобанк, а також різних польських товариств, які щодня приходять до консульства по велику кількість віз для своїх членів та працівників. Буде створено e-konsulat. Про це сьогодні, 7 липня, під час засідання прес-клубу повідомив консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Ришард Бялацкі.

За словами консула, за системою e-konsulat великі фірми, організації та університети будуть заповнювати документи через Інтернет, а потім роздруковувати та приходити з ними у консульство. Це буде співпраця в електронній формі.

Ришард Бялацкі вважає, що не буде ніяких черг для товариств, які увійдуть до системи E-Консульства: «Якщо ця система себе виправдає, то ми її затвердимо і будемо надалі застосовувати».

Консул також зазначив, що ця система вже була випробувана в консульстві на вулиці Івана Франка, де видають туристичні візи. Там кількасот заяв на візи таким чином дуже швидко опрацьовуються.

Система e-konsulat працює у Генеральному консульстві Польщі у Вінниці. Там вона введена в дію з 1 липня 2010 року. З будь-якої точки, де є комп’ютер та Інтернет, можна роздрукувати, заповнити та надіслати у консульство візову анкету, а також забронювати час візиту до консульства. Дані будуть у системі і тому, коли людина принесе необхідні документи на звірку, а також анкету, завірену підписом, процес прийняття отримання візи значно прискориться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:33:56