четвер, 1 квітня, 2010, 16:12 Львів
Акція «Прости з усмішкою» у Львові довго не розпочиналася, бо «дядько з яйцями десь пропав»

Сьогодні, 1 квітня, у Львові на Площі Ринок пройшла акція «Прости з усмішкою». Організатори цієї акції підходили до перехожих і запитували: «Чи є людина, яку сьогодні з усмішкою ви хотіли б простити?». Якщо перехожі давали ствердну відповідь, отримували у подарунок дерев’яну писанку. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Як повідомила журналістам студентський мер Львова Христина Паньків, сьогодні співпало два свята: День сміху і Чистий четвер. «Ми вирішили поєднати ці свята у розважально-виховну акцію «Прости з усмішкою». Ми просимо перехожих простити когось зі своїх родичів чи знайомих та з радістю даруємо їм писанку», – розповіла Христина Паньків.

Вона повідомила, що організатори акції запланували роздати львів’янам 400 писанок.

Слід додати, що організатором цієї акції є Студентська рада Львова, хоча організація самої акції була на дуже низькому рівні, якщо можна сказати, що вона взагалі була. Анонсований для журналістів початок акції був на 13 годину, хоча представникам ЗМІ довелося чекати до старту цілих 45 хвилин. Христина Паньків пояснила журналістам, що «дядько з яйцями десь пропав, а без них неможливо розпочати акцію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:30:11