вівторок, 30 березня, 2010, 18:03 Львів
Львівські депутати вимагають звільнення директора Шевченківського гаю за злочинну недбалість

Нині на засіданні постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоцій, засобів масової інформації та туризму Львівської міської ради депутати ухвалили звернення до міського голови Львова з вимогою звільнити директора Музею народної архітектури та побуту. про це сьогодні, 30 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

У зверненні до мера Андрія Садового члени постійної депутатської комісії культури, дозвілля, промоцій, засобів масової інформації та туризму ЛМР вимагають звільнити з посади директора Шевченківського гаю Івана Косачевича, недбальство якого спричинило руйнацію лемківської хати. Депутати вимагають від влади службового розслідування, встановлення винних та застосування до них адміністративних стягнень.

Нагадаємо, що 100 тис. грн, які комісія торік виділила Музею народної архітектури та побуту не принесли поліпшення стану експонатів, бо взимку буцімто відреставрований дах лемківської хати провалився. Цей інцидент став причиною наполягання депутатів на тому, що музей має невідповідного керівника, злочинна недбалість якого та нераціональне використання бюджетних коштів у великих розмірах приносить збитки громаді міста на культурі загалом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:14:26