неділя, 21 лютого, 2010, 14:04 Львів
Перша леді Людмила Янукович – не декабристка: не проміняє Донецьк на «недружелюбний» Київ
Людмила та Віктор Янукович
Людмила та Віктор Янукович

Кума подружжя Януковичів Світлана Чуб поцікавилася у дружини новообраного Президента України Людмили Янукович, чи збирається вона, тепер уже перша леді України, нарешті переїхати до Києва. «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно», – відповіла пані Янукович. Про це пише «Комсомольська правда».

«Я нещодавно поцікавилася, чи збирається вона до Києва переїжджати. Вона ж тепер буде дружиною Президента, – ділиться кума Світлана Чуб. – Людмила сказала: «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно». Але в столицю Людмила періодично їздить. Як же вона може Віктора одного кинути?»

Зараз майбутня перша леді України живе в своєму будинку в Донецьку. І частенько навідується в Енакиево – відвідати старих друзів і випитати, кому потрібна допомога.

Тихе сімейне життя для Людмили Олександрівни закінчилося в 2004 році, коли чоловік став кандидатом на виборах Президента України. Вона так і не звикла до публічних виступів, сторонилася державних заходів, так і не змогла освоїтися з новою роллю публічної персони, пише «Комсомольська правда».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-24 14:56:59