понеділок, 4 січня, 2010, 12:07 Західна Україна
До різдвяних свят церквам Прикарпаття виділили по 5 тис. грн

Керівники Івано-Франківської області, голова облдержадміністрації Микола Палійчук та голова обласної ради Ігор Олійник, підписали спільне розпорядження №839, згідно з яким низці храмів виділено по 5 тис. грн із загального фонду обласного бюджету. Про це 4 грудня ЗІКу повідомили у прес-службі голови облради.

Зокрема, 5 тис. грн отримають до різдвяних свят: церква Різдва Христового (УГКЦ) у селі Підпечари Тимсменицького району (для завершення будівництва), церква Святого Йосафата (УГКЦ), що у селі Кудлатівка Калуського району (для відновлення дзвіниці), Українська Автокефальна Православна церква святого Миколая у селі Колінки Городенківського району (для реконструкції), церква Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у селі Нараївка Галицького району (для спорудження дзвіниці) та церковна громада присілку Плай селища Верховини (для будівництва церкви). Коломийському міському бюджету скеровано 5 тис. грн для виготовлення ікони у капличці «Чорнобильський Спас».

Довідка ЗІКу.

Головне фінансове управління ОДА спрямувало субвенцію районним бюджетам -Тисменицькому, Калуському, Галицькому, Городенківському та Верховинському та Коломийському міському за рахунок вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету-2009.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:13:02