середа, 30 грудня, 2009, 14:02 Людина
На території заповідника «Поле Берестецької битви» збудують музейний комплекс

На території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» збудують музейний комплекс, – повідомили ЗІКу сьогодні, 30 грудня, у прес-службі Рівненської ОДА.

Проект майбутнього музею представники творчо-виробничої фірми «Архсервіс» презентували керівництву Рівненської області.

Орієнтовна вартість реалізації проекту – 30 млн гривень. На думку губернатора Рівненщини Віктора Матчука, оскільки заповідник має статус «національного», то фінансування спорудження музею повинно забезпечуватись із державного бюджету.

За словами авторів проекту, музейний комплекс розташується із західної сторони монастиря напроти головного входу. Будівля нового музею складатиметься з двох корпусів. У південному розміщуватиметься експозиція з діарамою битви та десятьма експозиційними залами. У північному корпусі заплановані службові приміщення, бібліотека, конференц-зала та велика виставкова зала. Між корпусами буде влаштовано склепіння, в яке проглядатимуться з двох боків монастир та пам’ятник козакам, а над склепінням заплановано перехід, який єднатиме обидва корпуси та буде слугувати оглядовим майданчиком. Аби нова архітектурна споруда гармонійно вписалася в існуючий архітектурний ансамбль, приміщення музею заплановано побудувати в стилі українського барокко XVIII ст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:11:07