п'ятниця, 11 грудня, 2009, 17:26 Львів
Львівщина ініціює проведення парламентських слухань щодо збереження пам’яток культури

Депутати Львівської облради хочуть ініціювати проведення парламентських слухань з питання збереження пам’яток культурної спадщини. Про це сьогодні, 11 грудня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської облради.

Комісія з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму Львівської облради заслухала звіт управління охорони культурної спадщини ЛОДА за період 2007-2009 р. Після детального обговорення комісія схвалила звіт та підтримала проект рішення, який буде пропонуватися на розгляд депутатів на найближчій сесії. В проекті рішення депутатам буде запропоновано звернутися до Кабінету Міністрів з пропозицією включити в примірний перелік структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, райдержадміністрацій та міст, (включених в Список історичних населених місць) підрозділи охорони культурної спадщини.

Також депутати виступили з ініціативою проведення парламентських слухань з питання збереження пам’яток культурної спадщини, про що йдеться у зверненні до Верховної Ради України, яке буде запропоноване на розгляд сесії 22 грудня 2009 року.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:12:27