понеділок, 7 грудня, 2009, 15:57 Людина
Львів отримав популярну енциклопедію міста

У четвер, 10 грудня, упорядник «Популярної енциклопедії Львова» Олесь Ольсич зустрінеться із шанувальниками історії столиці Галичини, – про це із посиланням на організатора мистецьких подій Оксану Васьків-Кукул, сьогодні, 7 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

«Популярна енциклопедія Львова», що її уклав Олесь Ольсич у стислій та зручній формі подає найціннішу та основну інформацію про місто та його центральні вулиці, пам’ятки природи й архітектури, а також життєписи відомих осіб різних національностей, які народилися, вчилися, якийсь час мешкали та працювали у Львові.

Довідка ЗІКу.

Олесь Ольсич (Олександр Гордон народився 1.12.1961 у Львові) походить з родини львівських істориків та бібліотекарів. Член Національної спілки письменників України. Автор численних статей та художніх творів, присвячених Львову. Дослідженням історії та багатонаціональної культури Львова займається понад 20 років. Перекладає з польської і на польську мову. Автор загалом понад 20 власних книг та понад 10 книг перекладів. У 2001-2003 роках був головним редактором літературного часопису «ФормА(р)т».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:11:47