середа, 2 вересня, 2009, 10:11 Західна Україна
У селі з найвищим рівнем народжуваності в Європі відкрили школу
  • У Глинному відкрили нову школу
  • У Глинному відкрили нову школу

Учора, 1 вересня, у с.Глинне Рокитнівського району відкрили новозбудовану загальноосвітню школу, – повідомили ЗІКу у прес-службі ОДА.

Загальноосвітня школа у селі Глинне Рокитнівського району є єдиною на Рівненщині, котра споруджувалась виключно за кошти місцевих бюджетів, загальний кошторис становить близько 20 мільйонів гривень: приблизно 90 % – це кошти обласного бюджету, 10 % – районного бюджету.

Будівництво Глиннівської школи розпочалось у 2004 році. Перед черговими виборами розпочато закладання фундаменту, та на цьому все і закінчилось. Нагадаємо, що минулорічні події змусили обласне керівництво шукати можливості для відновлення будівництва Глиннівської школи в обласному бюджеті. Після того, як батьки не пустили 1 вересня дітей до школи, голова облдержадміністрації Віктор Матчук переконував мешканців Глинного у тому, що будівельні роботи відновляться, і діти навчатимуться у новому приміщенні. Завдяки перевиконанню обласного бюджету на відновлення робіт зі спорудження Глиннівської школи у вересні 2008 року було направлено сім мільйонів гривень. У 2009 році на будівництво школи було виділено 15 млн гривень.

Щоправда, коштів не вистачило, щоб повністю завершити будівництво школи. Тому частина учнів буде навчатись у другу зміну.

На відкритті школи губернатор Рівненщини Віктор Матчук наголосив, що вже до кінця року в області можуть бути введені в експлуатацію школи у с. Тинне Сарненського району та с. Шпанів Рівненського району: перші черги цих шкіл планують завершити до кінця року. На даний час ведеться будівництво нових шкіл у селі Богуші Березнівського району та у Костопільському районі.

Довідка ЗІКу.

Новозбудована Глиннівська ЗОШ І-ІІІ ст. складається з 4-х корпусів, 2 корпуси (І-ІІ черга) планується ввести в експлуатацію 1 вересня 2009 р., де буде 24 класні кімнати (1 класна кімната розрахована на 30 учнів), кабінет директора, 1 методичний кабінет, актовий зал. 2 корпуси (ІІІ-ІV черга) перебувають у стадії незавершеного будівництва.

Село Глинне Рокитнівського району Рівненської області є унікальним за темпами народжуваності – найвищі у Європі та втричі вищі, ніж середньостатистичні по Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 18:55:55