п'ятниця, 10 липня, 2009, 16:28 Влада
У Івано-Франківській обласній «Просвіті» хочуть заборонити «антиукраїнські шабаші»

Депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич звернувся до голови Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської облради з проханням подальшої фінансової підтримки обласного товариства «Просвіта», якщо у приміщенні, яке належить товариству, будуть допускатися антиукраїнські шабаші. Як твердить депутат, завтра, 11 липня, в Івано-Франківську передбачається приїзд значної кількості осіб, яких можна кваліфікувати як лівих екстремістів.

«Формальною причиною їх приїзду є проведення рок-концерту, що в цей день має відбуватися в приміщенні обласної «Просвіти». Однак насправді у планах екстремістів є погром офісних приміщень націоналістичних партій і громадських організацій та завдання руйнувань пам’ятникові Степана Бандери й іншим меморіальним знакам, що встановлені на вшанування видатних українських націоналістичних діячів», – йдеться у зверненні до влади Прикарпаття.

Відтак Олександр Сич вимагає вжити відповідних заходів для забезпечення належного правопорядку, недопущення провокаційних українофобських та антидержавних дій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:16:44