середа, 29 квітня, 2009, 11:01 Людина
На фестивалі «Великдень у Космачі» оберуть Княгиню Космача

На Міжнародному фестивалі «Великдень у Космачі-2009», що відбудеться 1-3 травня на Прикарпатті, буде обрано Княгиню Космача. За княжий титул можуть позмагатися як космацькі дівчата, так і гості забави. Про це ЗІКу повідомили сьогодні, 29 квітня, у прес-службі фестивалю.

Організатори до участі у конкурсі «Княгиня Космача» запрошують дівчат віком від чотирнадцяти до двадцять одного року – мешканок Космачу, довколишніх сіл та гостей фестивалю.

Учасниці у двох конкурсних турах покажуть, якою має бути сучасна Княгиня – вправною, хазяйновитою, здатною долати труднощі, веселою, спритною та вродливою, а одна з них має довести, що цього року вона найкраща.

Дівчата вишиватимуть, плестимуть коси, розповідатимуть легенди.

Нагороди кращим учасникам конкурсу передбачені у різних номінаціях, а переможниця отримає корону Княгині Космача.

Довідка.

1-3 травня 2009р. в с. Космач Косівського району Івано-Франківської області відбудеться Міжнародний фестиваль «Великдень у Космачі – 2009».

Участь у цьогорічному фестивалі братимуть хореографічні, хорові, музичні та фольклорні колективи, народні майстри з усіх областей України та закордону. На фестивалі очікується 50 000 гостей, серед яких офіційні делегації центральних та місцевих органів влади України, посольств іноземних держав в Україні, офіційні делегації зарубіжних країн, вчені, діячі культури, представники громадських, творчих, мистецьких, спортивних організацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:16:26