вівторок, 20 січня, 2009, 13:57 Львів
У Львові діти займаються в спортзалі, де є лише шведська стінка. ГО «Разом» шукає доброчинців

У Львові організували дві безкоштовні спортивні секції для дітей та підлітків. Секції відкрили на базі шкільних спортивних залів та незайнятих залів у львівських спортивних комплексах. Про це сьогодні, 20 січня, ЗІК повідомив тренер і один з організаторів секцій Влад Якушев.

«Більшість з дітей, які приходять до мене на тренування, – це діти з сімей, які не мають великих статків, через що неспроможні виділяти гроші на платну секцію. Тепер вони отримали можливість відвідувати тренування», – каже Влад Якушев.

Проект «Громадська мережа соціальних спортивних залів» організовує громадська організація «Разом».

Автори проекту вважають, що масове залучення дітей до спорту зменшило б кількість підлітків, які курять, вживають алкоголь та наркотики, а відповідно знизило б кількість випадків дитячої злочинності.

За словами тренера, у спортивному залі СШ №3, про використання якого вдалося домовитися, немає нічого, крім шведської стінки. Немає навіть гімнастичних матів.

ГО «Разом» просить львів’ян допомогти двом вже працюючим секціям інвентарем, або коштами для придбання спортінвенаря.

Перша безкоштовна спортивна секція була відкрита 10 грудня у Львівський середній школі №3. У цій спортивній секції діти та підлітки можуть покращити свою загальну фізичну підготовку та навчитись, як вести себе та як захиститись під час нападу на вулиці.

15 січня у Львові за адресою Залізняка, 21 відкрилась друга безкоштовна спортивна секція. У цій спортивній секції діти та підлітки займаються атлетичною гімнастикою.

Реквізити Львівської обласної громадської організації «Разом»:

Адреса: 79017, м. Львів, вул. Погулянка, 26а, 5.

ЄДРПОУ: 35620655

Р/р 2600801099960 в ПЛФ ВАТ «Кредобанк», м. Львів,

МФО 325365

Директор: Маліновський Володимир Степанович

Призначення платежу – благочинний внесок

Контактна особа Влад Якушев. Тел. 8-067-78-54-190.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-22 13:16:34