четвер, 11 жовтня, 2007, 10:55 Людина
Червоноградська «Ніка» сподівається на перемогу у поетичному конкурсі людей з особливими потребами

У неділю, 14 жовтня, у Львівському театрі "Воскресіння" відбудеться 7 поетична зустріч за участю людей з особливими потребами та конкурс емблеми на тему "Світ води". У зустрічі візьмуть участь близько 50 людей з особливими потребами зі Львова, Червонограда, Києва, а також з міст Польщі. Червоноград представлятиме театр-студія «Ніка», створений при товаристві захисту дітей-інвалідів «Струмочок». Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Як повідомила директор мистецько-терапевтичного центру "Непротоптана стежина" Віра Войтюк, у перерві між поетичними зустрічами експерти будуть вибирати емблему, яка стане символом всіх мистецьких акцій Центру "Непротоптана стежина" протягом 10 місяців. З усіх емблем конкурсу буде сформовано виставку, яка проходитиме протягом року в Україні, Польщі, Білорусії.

А минулого тижня вихованці театру-студії «Ніка» побували у Польщі у місті Ленчна, де проходив перший фестиваль театральної пісні та пластики для неповносправних дітей. Повернулися червоноградці з почесними грамотами та подарунками.

Довідка ЗІКу.

Під час творчої зустрічі люди з особливими потребами читатимуть свої вірші або вірші інших авторів на обрану тему. Твори учасників буде зібрано у літературну збірку. Захід організовує мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина" за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 04:02:13