вівторок, 29 травня, 2007, 15:25 Львів
Ліки, що продають у Львові, як препарати від Наталії Земної (Зубицької) – груба підробка

Наразі у Львові немає жодної аптеки Наталії Земної (Зубицької). Натомість львівські аптеки, що використовують відомий в Україні бренд мережі «траволікувальних» аптек «Зелена планета», реалізують небезпечні для здоров’я біоактивні добавки (бади). Про це сьогодні, 29 травня, під час прес-конференції у Львові повідомила Наталія Земна (Зубицька).

Наталія Земна (Зубицька) зазначила, що аптека Зубицької на Львівщині працює тільки у Новояворівську. «В планах приблизно за місяць відкрити і у Львові подібну установу», – наголосила вона.

Водночас фітотерапевт заявила, що у Львові діє аптека під брендом «Зелена планета – здоров’я», яка насправді не належить до мережі аптек Зубицької, хоча саме так себе позиціонує. За словами пані Земної (Зубицької), директор цієї аптеки більше року тероризує її, намагаючись долучити до власного бізнесу. «Спершу мені пропонували по дві гривні з баночки за препарати, які вони продають, потім три. Але навіщо мені плювати на себе. Більше того, брехнею світ пройдеш – назад не повернешся», – зауважила лікарка.

Наталія Земна (Зубицька) розповіла, що сьогодні по всій Україні з’являється чимало псевдо-аптек Зубицької, до яких відома фітотерапевт немає жодного відношення. Більше того, ліки, що там реалізуються, сумнівної якості. Крім цього, горе-конкуренти активно дописують анонімки в офіційні служби з приводу того, що Зубицька начебто обманює людей, збагачується на чужому нещасті. Одна з таких «скарг», зокрема, стала причиною сьогоднішнього візиту Наталії Земної (Зубицької) до прокуратури.

«Одна справа – заробляти гроші, інша – допомагати. Тому я не боюсь переслідувань. Мені не страшно. Майже рік наше підприємство і всю мережу аптек перевіряють різноманітні служби, заважають працювати. Невже, скажімо, СБУ більше немає чим зайнятися?», – пожалілася Земна (Зубицька).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:33:19