неділя, 20 травня, 2007, 20:03 Львів
Діти проти СНІДУ!, - малювали школярі крейдами на асфальті

У неділю, 20 травня, у День пам'яті померлих від СНІДу, відбувся конкурс дитячого малюнку. 38 учнів з різних шкіл Львова від 4-до 15 роках прикрасили своїми малюнками подвір'я Правничої гімназії. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Проект дитячого малюнку проти СНІДУ здійснювався за підтримки Європейського союзу. "Ми намагаємось залучити різні сектори до взаємодії у боротьбі зі СНІДом. Нарешті ми вийшли на рівень роботи з молоддю і через малюнок хотіли отримати зворотній зв'язок від дітей", — розповіла координатор вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України Олена Шиян.

Діти по-різному вивляли своє розуміння тематики, яку їм довелося малювати. На асфальті з'являлись написи: "Ми проти СНІДу", перекреслені шприци, могили померлих від цієї хвороби. Також були і радісні малюнки, що символізували життя і розуміння до інфікованих людей.

Призи розділилися між дітьми у трьох категоріях: молодша (4-8 років), середня (8-12 років) і старша(13-15 років). У молодшій категорії переше місце зайняв 4-річний Юрій Хамус. В середній категорії — Христя Пороховдяк, а в старшій — Артем Дзявіл.

"Я намалював китайські символи і ієрогліфи. Це символи з японської вірша про ворона, який сидить на дереві. Тут також зображена червона стрічка, що є символом боротьби зі СНІДом", — розповів переможець у старшій категорії з СШ№42 Артем Дзявіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-20 15:35:26