середа, 9 серпня, 2006, 13:00 Західна Україна
200 тис. грн зібрала стрийська громада на будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві

Глава УГКЦ Блаженнійший Патріарх Любомир Гузар надіслав на адресу Єпарха Стрийського Владики Юліяна Гбура подяку духовенству та вірним церкви за збір пожертв на будівництво собору в Києві. 196 тисяч 21 гривню за три роки зібрали і пожертвували віруючі Стрийської єпархії УГКЦ на будівництво у Києві Патріаршого Собору Воскресіння Христового. Про це повідомив власкор Західної інформаційної корпорації у Стрийському районі.

«Завдяки Вашим пожертвам УГКЦ матиме достойне приміщення у столиці нашої держави. Найкращим виявом вдячності за Ваш видимий жест милосердної любові буде запевнення, що як і Глава нашої Церкви, так і я, Ваш єпископ, завжди молимося за Вас та усіх жертводавців і благодійників. Сподіваюся, що цей добрий почин вірних Стрия та Стрийського району запалить іскру благодійності в серцях інших людей, «щоб усі ми збагачувались на всіляку щирість, яка через нас чинить Богові дяку», – зазначив Владика Юліян, дякуючи за пожертви вірним Стрийської єпархії УГКЦ.

Загрузка...
работа помощник адвоката в Одессе, на сутки, гороскоп совместимости знаков зодиака бесплатно, Мишель Монахэн, цена Мазда 6 Донецк
реклама
більше новин
реклама

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

2016-02-13 04:22:13