п'ятниця, 7 жовтня, 2005, 9:38 Людина
В Чернівцях з’явилася муніципальна бібліотека імені Анатолія Добрянського

6 жовтня у Чернівцях до Дня міста урочисто відкрили першу муніципальну бібліотеку, якій присвоїли ім’я почесного громадянина Чернівців, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Добрянського, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

Муніципальну бібліотеку створено на базі літературного фонду та фонотеки Анатолія Добрянського, які передала місту його сестра. Фонд бібліотеки налічує 27 300 примірників книг та журналів. Розміщена вона у приміщенні газети «Буковина», де свого часу працював Анатолій Добрянський і, ставши відомим мистецтвознавцем, проводив творчі вечори та зустрічі.

Ремонт та облаштування приміщення бібліотеки здійснено коштом міського бюджету, для її обслуговування виділено 5 штатних одиниць.

Підчас урочистого відкриття зазначалося, що вона слугуватиме чернівчанам не лише центром вивчення культурно-мистецького надбання-спадщини Анатолія Добрянського, а й тим місцем, де організовуватимуться цікаві зустрічі для молоді, збиратиметься творча інтелігенція, проводитимуться дискусії та генеруватимуться ідеї щодо зміцнення духовних засад та збереження найкращих традицій багатонаціональної чернівецької громади, яка дала світу чимало яскравих особистостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 03:59:41