вівторок, 30 серпня, 2005, 14:13 Західна Україна
Львівська ветеринарна академія святкує перемогу – об’єднання з Аграрним університетом не відбудеться

Сьогодні, 30 серпня, у Львівській національній академії ветеринарної медицини ім. С.Гжицького відбулися збори трудового колективу, під час яких ректор вузу Роман Кравців повідомив про те, що ймовірного злиття двох вузів –Академії та Львівського аграрного університету не відбудеться. У межах зборів була проведена прес-конференція.

Роман Кравців продемонстрував журналістам копію листа першого заступника голови Львівської ОДА Мирослава Сеника від 8 серпня 2005 року міністру аграрної політики України О.Баранівському, в якому йдеться про доцільність об’єднання двох львівських аграрних вузів. Головним аргументом такого злиття М.Сеник у листі назвав той факт, що «вузи дублюють один одного в багатьох напрямках підготовки фахівців».

Р.Кравців заявив, що після отриманої інформації про можливе об’єднання вузів керівництво ветеринарної академії скерувало чимало листів до народних депутатів, а також до міністра аграрної політики, президента та прем’єр-міністра України, в яких доводило недоцільність такого злиття. «Результатом цих звернень став наступний лист заступника голови Львівської ОДА М.Сеника від 30 серпня 2005 року до О.Баранівського, в якому, зокрема, зазначено, що «в області завершується процес створення єдиних навчальних центрів на базі вищих аграрних навчальних закладів. Вивчається питання вдосконалення роботи науково-дослідних господарств і впорядкування їх кількості. Наступним етапом цієї роботи має стати розгляд питання про створення двох сучасних вузів різнопрофільних аграрних навчальних закладів», тобто фактично Львівська ОДА відкликала свою попередню пропозицію», – зауважив Р. Кравців.

«Наскільки наша перемога остаточна – покаже час. Наразі нас залишили у спокої», – зазначив Р.Кравців. Він переконаний, що «у будь-якому разі ветеринарна академія зможе порозумітися із Аграрним університетом, але не з його керівництвом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 20:23:05