вівторок, 17 травня, 2005, 13:38 Західна Україна
Новояворівські міліціонери працюють при свічках в аварійному приміщенні та випрошують у підприємців бензин для виїзду опергрупи

Новояворівському відділенню райвідділу УМВС України у Львівській області через борг за електроенергію вимкнули світло. Про це під час вчорашньої прес-конференції заявив начальник Яворівського РВ УМВСУ у Львівській області підполковник міліції Станіслав Герасименко, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації у Яворівському районі.

За словами С.Герасименка, відтепер міліціонери працюють при свічках в аварійному приміщенні. На сьогодні борг Новояворівського райвідділу міліції перед ВАТ «Обленерго» за електропостачання становить близько 3 тис. грн., а Яворівського – 7 тис. грн. До того ж, цими днями пообіцяли відключити ще й телефонний зв’язок, бо Яворівський РВ заборгував близько 20 тис. грн. УТЕЛ та «Укртелекому».

Коментуючи заяву депутата Львівської обласної ради Михайла Барбари, який заявив про намір звернутися до міністра Юрія Луценка з проханням ввести у Новояворівськ внутрішні війська для вирішення криміногенної ситуації, С.Герасименко зауважив, що мешканці мають підстави для невдоволення роботою міліції, однак цьому є пояснення.

«За останні десять років вперше у березні цього року в Яворівський РВ УМВСУ надійшло 488 грн., а у квітні – 770 грн. на закупівлю пального. Але ці кошти є виключно цільового призначення – тільки для виїздів дільничних інспекторів. Заправити за них автомашину, на якій виїжджає опергрупа, наприклад, на місце вбивства, я не маю права. Тому доводиться писати листи, ходити з простягнутою рукою до підприємців і просити по декілька літрів бензину. За останні півтори року ми одержали два нові автомобілі, ще два – після капітального ремонту. У Новояворівську автомобіль простоює, бо грошей на його ремонт немає. Для того, щоб у місті Новояворівську організувати цілодобове патрулювання, потрібно мати у штаті 32 міліціонери, а є лише 7», – наголосив С.Герасименко.

Також С.Герасименко додав, що незважаючи на кадрові та матеріальні труднощі, Яворівська міліція працює. З початку цього року до Яворівського РВ УМВСУ надійшло 890 заяв, які вже розглянуто. Протягом січня-квітня у Яворівському районі скоєно 182 злочини загально кримінального спрямування, з яких розкрито 97. Днями розкрито ще 13 злочинів, вчинених минулими роками. За те, що протягом одного дня було встановлено вбивцю-гвалтівника 76-річної жінки, міліціонери одержали по 50 грн. премії.

У коментарі кореспонденту ЗІКу заступник голови Яворівської РДА Уляна Ганусяк зазначила, що матеріальне становище Яворівського РВ УМВСУ у Львівській області дійсно вкрай незадовільне. Нова влада над цим питанням працює. «Особисто я тримаю на контролі проблему негайного ремонту нового приміщення для новояворівського відділення міліції, яка буде вирішена найближчими днями», – додала У.Ганусяк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 18:55:27